gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bence bı arastır god sonra dan basına dert acmasın god bak bu agızdakı yaralara bı ad verıyolar cok acıyosur emınım allah yardımcın olsun

god is love bunu beğendi.
  3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bende ayni derten sikayetciyim,yokmu bunun bi cözümü.ama benimki üzüntü,stres,birine beni kirdigi halde cevap veremezsem cikiyor..

god is love bunu beğendi.
  4. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Mavi kelebeğim sağol :kiss:
    Canelif b12,demir,vitamin eksiliğinde de çıkıyor ama haklısın en çok üzülünce çıkıyor ve acısı çok fena :'(

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Arkadaşlarım ütüleme epilasyon diye yeni bir yöntem çıkmış bu yöntemi internetten araştırdım siteye de ulaştım ben biraz bu yeni yöntem üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Acaba fiyatları ile ilgili bir bilgi nasıl edinebilirim. Bu ütüleme episalyonunu daha önceden yapıtanlar oldumu ?
  4. Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı ve güzel bir hafta sonu tatili geçirmenizi diliyor ve aranızda dini bilgisi oaln arkadaşlarıma Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır diye soruyorum.
  5. oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar, oğlum yeterince kilo alamıyordu.Doktoru dil bağı olduğunu kulak burun boğaz druna gösterip kestirmemizi tavsiye etti. Böyle bir durumla karşılaşanınız varmı ?

Sayfayı Paylaş