gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

biliyorum nede çok sey istiyorum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

bir el istiyorum başımda... saçlarıma dokunsun istiyorum, tüm bedenimden söküp alsın yalnızlığımı tılsımıyla...
    bir el istiyorum dokunsun saçlarıma yumuşacık ve alsın tüm donuklukları usulca.

bir göz istiyorum gözlerimde...

anlamsız bakan gözlerimin içini görsün,
    hala arkalarda kalmış ışık huzmelerinin içine dalsın,
    çıkarsın tüm umutlarımı eski sandığın içinden,
    açsın da ışığı ile umut olsun yollarıma,
    yolum olsun yordamım olsun istiyorum...

bir omuz istiyorum...

başımı yaslayıp uzun uzun ağlayabileceğim..
    yıllardır biriktirdiğim hüzün tanelerini tek tek dökebileceğim bir omuz...
    ona yaslanınca her şeyi unutmak istiyorum, sıcacık olmak...
    içimi huzur kaplasın, hiç konuşmadan saatlerde orada kalmak , hiç konuşmadan anlaşılabilmek istiyorum...

biliyorum ne de çok şey istiyorum...
    bunların sadece puslu bir hayal olduğunu da biliyorum...
    seni bende var edişimi, aslında sadece bende olduğunu, aslında sadece bir hayal olduğunu çok iyi biliyorum...
    ama yine de seni çok özlüyorum, yine de çok üşüyorum ve yine de seni istiyorum...

biliyorum nede çok sey istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Neden Çok Konuşur melekler biliyor musunuz ?

Kadınlar Neden Çok Konuşur melekler biliyor musunuz ?

Kadınlar Neden Çok Konuşur Konuşma faaliyeti sol beyinde gerçekleşiyor. Erkeklerin sol beyni kadınlara göre daha az geliştiği için konuşma konusunda iyi değiller. Erkekler çoğunlukla kafalarının içinde konuşuyor, çünkü kadınların iletişim kurma konusundaki sözel yeteneklerine sahip değiller. Gün sonunda erkeğin işten döndükten sonra büründüğü suskunluk yüzünden günümüzde pek çok kadın...
  2. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  3. Çok İstiyorum Burs Başvuruları 2012 ne zaman

Çok İstiyorum Burs Başvuruları 2012 ne zaman

Selam millet acaba Çok İstiyorum Burs Başvuruları başladı mu bu yıl yani 2012 yılında Çok İstiyorum Burs Başvuruları ne zaman başlıyor bilen varsa lütfen bana yazsın.

Sayfayı Paylaş