gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı türküsünün notaları gerekiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Amatörce saz çalıyorum.Arkadaşım bana notaları da öğretiyor.Bir türkü çalıp onu şaşırtmak istiyorum.Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı türküsünün notalarını bana verebilirmisiniz? Ramazanının mübarek olsun..

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı türküsünün notaları gerekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale türküsünün melodika notaları

Çanakkale türküsünün melodika notaları

Arkadaşlarım bana Çanakkale Türküsü'nün melodika şeklinde totaları lazım veren olursa süper olacak. Teşekkür ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum.
  2. Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Arkadaşlarım elinizde vurgun yemiş gibiyim notaları var mı . Bu şarkıyı çok çok çok seviyorumda çalmaya çalışayım bakalım nolcak sa :)
  3. "Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı" türküsünün notaları

"Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı" türküsünün notaları

saz notaları Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı, türküsü, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, sözleri, ile ilgili bilgiler burada arkadaşlar Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı türküsünün notaları ve sözleri aşağıda melekler Mevlam gül diyerek iki göz vermiş Bilmem ağlasam mı ağlamasam mı Dura dura bir sel oldum erenler Bilmem çağlasam mı çağlamasam mı Milletin sırtından doyan doyana Bunu...
  4. öğretmen marşının notaları lazım var mı

öğretmen marşının notaları lazım var mı

Selam , Bana öğretmen marşının notaları lazım burada bulabilirmiyim ? Şimdiden teşekkürler
  5. ormancı türküsünün hikayesini bilen var mı

ormancı türküsünün hikayesini bilen var mı

Usta sanatçı Müzeyyen Senar bir Ormancı patlatırdı, herkes ağzı açık dinlerdi. Gerçekten de onun kadar iyi söyleyeni çıkmadı. Acaba diyorum bu ormancı türküsünün bir hikayesi var mı ?

Sayfayı Paylaş