gebe
  1. elifvolkan

elifvolkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bilmiyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında elifvolkan tarafından paylaşıldı.

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve hala bulantim ve atesim ve kasik sancim dev ediyor benim kistimde yok neden olabilir basina bu tur bir durum gelen varmi nir cevap bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle gördüğünüz gibi sorunuz yayınlanmış, yani bir sorun yok. Aramıza hoşgeldiniz :)
    Adetin birkaç gün geriden gelmesi gayet doğal, normali bu zaten. Kasık ağrılarınız, ateşinizin çıkması da reglin geleceğinin habercisi. Bana göre bir sorun yok, kimisi ağrısız birşeyi yokmuş gibi geçirir reglini, kimisi de yerleri tırmalar, sancıdan ölür...

bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldüğünü bilmiyor...

Öldüğünü bilmiyor...

türkan sabanci sakıp sabancı nın oğlu sakıp sabancının çocukları sabancının oğlu türkan sabancı 'Öldüğünü bilmiyor' Sakıp Sabancı'nın eşinden samimi ve çok özel açıklamalar geldi Türkan Sabancı, 1.5 yaşındayken özürlü olduğunu öğrendiği oğlu Metin'e yıllardır gözü gibi bakıyor. Birçok ailenin özürlü çocuklar yüzünden dağıldığına dikkat çeken Sabancı, "Anne çocuğuyla fazla...
  2. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  3. sevmeyi bilmiyorsan!!!...

sevmeyi bilmiyorsan!!!...

sevmeyi bilmiyorsan Az önce son kez öptüm seni Son kez tuttum ellerini Sanki içimden bir şeyler kopup gitti Ayırırken gözlerimden gözlerini Zaten olmayacak bir duaya amindi bizimki Mutlu edemezdik birbirimizi Çok şey istememiştim halbuki Yüreğinin en kuytu köşesinde ufacık bir yer yeterdi Şimdi daha iyi anlıyorum o sebepsiz suskun terk edişini Sen hiç benim olmamışsın ki Ben hep...
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???

Sayfayı Paylaş