gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bindallı modelleri 2010

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bindallı modelleri bındallı modellerı bindallı modelleri 2010 bindalli 2010 bindalli Son yıllarda evlenecek olan genç kızlar kına gecelerinde daha çok yöresel kıyafetleri ve bindallı modellerini daha çok tercih eder oldu.Sizlerde eğer kına gecenizde bindallı giymeyi düşünüyorsanız en yeni modelleri sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gelinlikten daha çok giymek için hayallerimi süslüyor ama bu kadar farklı modelleri olduğunu bilmiyordum

3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

ilk sıradakini en üsttekini beğendim.

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğne sağlk adminim...

Bindallı modelleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bindallı modelleri

Bindallı modelleri

bindallı modelleri çocuk bindallı modelleri bursa bursa Kına gecelerinizde giyebileceğiniz şık bindallı modellerine bayılacaksınız:) Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlarrr:D
  2. Bindallı  Modelleri

Bindallı Modelleri

bindallı modelleri bindalli modelleri en güzel bindallı tesettürlü tesettür Evlenecek genç kızlar için kına gecelerinde giyecekleri birbirinden güzel bindallı modellerini sizler için seçtim.Herkez genelde tuvalet yada abiye elbise giymeyi tercih eder ama bazılarımız yöresel kıyafetlerimizi tercih ederiz.İşte o genç kızlarımız için bu modelleri paylaşıyorum...Sizde kına gecenizde bindallı...
  3. Bindallı Modelleri

Bindallı Modelleri

Bindallı Modelleri istiyorum sizden kına gecemde bindallı giymeyi tercih ettim diktireceğiz ama işte model yok ortada :)
  4. 2014 Renkli Bindallı Modelleri

2014 Renkli Bindallı Modelleri

2014 bindallı modelleri, 2014 bindallı kına kıyafetleri, bindallı modelleri Son yıllar da evlenecek gelin adayları tarafından oldukça tutulan ve popüler olan kına gecesin de bindallı kıyafet giymak sanırım daha uzun bir süre trend olarak yerini koruyacak. Kına kıyafet rengi olarak kırmızıya görmeye alıştığımız bindallı kıyafetleri artık farklı renk ve desenlerle gelin adayları tarafından...
  5. Tesettür Bindallı Modelleri 2016

Tesettür Bindallı Modelleri 2016

Son yıllar da gelin adaylarının kına geceleri için giydikleri bindallı modelleri açık ve kapalı gelin adaylarına özel tasarımlar ile büyük rağbet görüyor. Sizler için bu yazımız da kapalı gelin adayları için tesettür bindallı modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş