gebe
 1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  8.875
  Beğenilen Mesajlar:
  66
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Bir adam gelir ve dünya değişir

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Bu yazıyı bir yer de okudum dedim bizim kızlar bu yazıyı çok beğenecek bence.Ve hemen açtım konu paylaştım sizlerle.Şimdi birde siz okuyun.Ah şu adamlar....
  Bir Adam Gelir ve Değişir Dünya!

  Sizi bilmiyorum ama benim gibi bir aşk kadınıysanız aşktan beslenirsiniz. Hatta aşk hayatınızdan çıkıp gittiğinde ya da uzun zaman kapınızı çalmadığında sanki bir kolunuz yokmuş nefes alamıyormuş gibi hissedersiniz.
  Bir Adam Gelir ve Değişir Dünya!


  Aşk hücrelerime sızmaya başladığında bütün dengem değişir. Mutlu bir kadın olurum öncelikle çevreme ışık saçarım. Etrafımdaki her şeyi farklı görürüm. Her gün önünden geçtiğim ağaç bir gül fidesi küçük bir çocuk gri deniz ne varsa gözüme değişik görünür. Dostlarıma aileme karşı daha müşfik ve anlayışlı oluyorum. İşinde üreten yaratıcı alternatifleri görebilen çözüm odaklı biri haline gelebiliyorum. Elbette bütün bu dönüşüm aşk gerçekten lezzetli bir aşk ise oluyor.
  Aşk dediğin yaşamına bir değer katabilmelidir. Yalnızca cinsel çekim heyecan basit bir aptallık halinin ötesinde bir durumu oluşturabilmelidir. Bunun gerçekleşebilmesi için de aşık olduğunuz adamın nitelikleri sahip oldukları dünyaya nasıl baktığı sizinle paylaşmaya gönüllü olduğu birikimi (burada bahsedilen kesinlikle maddi zenginlikler değildir) en önemli kriterdir.
  Aşık olunmaya değer bir adam hayatınıza girdiğinde sizde fark yaratabilmelidir. Ancak bütün bu anlattıklarım sizin beklentilerinizin de aynı yönde olmasıyla karşılık bulacaktır. Siz aşkı gezmek eğlenmek heyecanlanmak ve mutlu cinsel hayattan ibarettir diye tanımlıyorsanız söylediklerim sizin için havada kalacaktır mutlaka.
  Ben aşkı iliklerime kadar hissetmeyi severim. İçimin susuzluktan kavrulduğu gibi kavurmalıdır bedenim sohbetini duymadan yaşadıklarımı anlatıp fikrini almadan geçemeyeceğim kadar önemli olmalıdır sevdiğim adam.
  Benden farklı düşünebilen madalyonun başka bir yüzü olduğuna ikna edecek kadar fikir sahibi yani bana değişik pencerelerden bakmayı öğretecek bir erkeğe aşık olurum.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Aşık olunmaya değer bir adam hayatınıza girdiğinde sizde fark yaratabilmelidir..
   
Bir adam gelir ve dünya değişir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dünyanın en uzun adamı

  Dünyanın en uzun adamı

  Dünyanın en uzun adamı USA' da 1940 da ölçülen Robert Pershing Wadlow' un boyu 2,72m imiş. kilosu da 222,71 kg imiş.
 2. Muazzez Ersoy - Adalardan Bir Yar Gelir

  Muazzez Ersoy - Adalardan Bir Yar Gelir

  Adalardan bir yar gelir bizlere. Aman Allah gözlere bak gözlere. İpek şalvar pek yaraşır dizlere Aman Allah dizlere Hoş yaratmış Allah, Pek şirinsin billah. İşve bazsın vallah, Çapkınlardan kolla. Adaların ıssız tenha yolları. Boynuma dolandı yarin kolları. Menekşeler hep kaplamış yolları. Aman Allah yolları.__________________
 3. Ayrı ve Aykırı Bir Dünya (Otizm)

  Ayrı ve Aykırı Bir Dünya (Otizm)

  Ayrı ve Aykırı Bir Dünya (Otizm) Çocuk dendiğinde aklımıza neşe, canlılık, bitmek ve tükenmek bilmeyen bir enerji gelir. Genellikle çevremizde bu tip çocuklarla karşılaşır ve onların oyun ve hayal dünyalarını hayretler içinde seyrederiz.. Aslında çocukları sevimli ve cana yakın yapan bu özellikleridir. Ancak çevresinde olup bitenlere karşı ilgisiz , dış dünya ile adeta bağını koparmış, kendi...

Sayfayı Paylaş