Bir afrikalı çocuğun hikayesi...

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    afrika çocuğu afrikalı çocukların hayatı
    O zamanlar robot fuarı vardı,milyon dolarlık robotlar ve 100 dolarlık köleler aynı sahnedeydi,küçük çocukta satılmak için sahnedeydi ve fiyatıda 100 dolardı ilk önce robot gösterisi başladırobotlar bazı engelleri geçemiyordu,tam bu anda çocuk engelleri 2 şer 3er geçerek kendini satan adamın yanına geldi ve sordu:
    -Bu robotların fiyatı nekadar?
    -4 Milyon dolar
    -Peki benim fiyatım?
    -100 Dolar.dedi ve çocukda:
    -Ama bn onların yapamadıklarını yapa biliyorum dedi ve adamada ders verdi,adam bu olay üstüne tüm köleleri serbest etti ​

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir afrikalı çocuğun hikayesi... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir afrikalı çocuğun hikayesi

O zamanlar robot fuarı vardı,milyon dolarlık robotlar ve 100 dolarlık köleler aynı sahnedeydi,küçük çocukta satılmak için sahnedeydi ve fiyatıda 100 dolardı ilk önce robot gösterisi başladırobotlar bazı engelleri geçemiyordu,tam bu anda çocuk engelleri 2 şer 3er geçerek kendini satan adamın yanına geldi ve sordu: -Bu robotların fiyatı nekadar? -4 Milyon dolar -Peki benim fiyatım? -100...
  2. Çocuk hikayesi : Yoksul oduncu

yoksul aile hikayesi yoksul oduncu hikayesi oduncunun çocukları oduncunun kızı oduncu hikayesinin özeti Yoksul bir oduncu, ıssız bir ormanın kıyısındaki küçük bir kulübede karısı ve üç kızıyla birlikte oturuyormuş. Bir sabah yine işine giderken karısına demiş ki "Bugün öğle yemeğimi büyük kızla ormana gönder. Çünkü öğleye kadar işimi bitiremeyeceğim. Kız yolunu şaşırmasın diye yanıma...
  3. gerçek bir dostluk hikayesi...

GERÇEK BİR DOSTLUK HİKAYESİ Çok samimi iki dost ve arkadaşlardı. Fakat bir tanesi çok kurnaz atılgan ve hareketli, diğeri ise çok saf, dürüst ve sessizdi. Bir gün kurnaz olan arkadaş , diğer arkadaşın yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve kendisinden para ister. Samimi dostu onu hiç kırmaz ve elindeki bütün parayı arkadaşına verir. Arkadaşı bu parayla işlerini düzeltir. Bir süre...
  4. Hüzünlü bir aşk hikayesi

gülün hikayesi kırmızı gülün hikayesi. Sevdiklerimize verdiğimiz gülün rengi hep kırmızıdır bazen annemize bazen öğretmenimize bazen arkadaşlarımıza sevgilimizden aldığımız güllerde çoğunlukla kırmızıdır çoğunlukla aşkı sevgiyi anlattığı için belkide kırmızı gül tercih edilir bazen vazoda evimizi süsler bazen dalında bahçelerimizi bazende bir kitabın arasında kurutulur hatırası olduğu için ben...
  5. Bir şizofrenin hikayesi

Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmanın acısını artık çok daha iyi anlıyordum.Annemle birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize. Mevsimlerden bahardı,sokaklarda parklarda dolaşıyordum.Bu bahar daha bir çoşkulu hissediyordum kendimi. Birçok arkadaş edinmiştim. Mehmet,Can Canı´ın kuzeni Merve ve daha birçoğu…Her gün belirli saatlerde buluşup eğlenceli...

Sayfayı Paylaş