gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir Anne Nin Ağlatan şiiri...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

ağlatan anne şiirleri ağlatıcı anne şiirleri anneleri ağlatan şiirler SSPE(Subakut Sekleron Panansefalit)hastası yatağa bağımlı bir çocuğun,anne iç güdüleri ile çocuğunun hissettiklerini şiire döken anne,çaresiz kalmış,hiçbir kimsenin sahip çıkmadığı ve yardım etmediği bir ANNE Dilim söylemese gönlüm şöyle söyler;
    ANNEM'E

Bana ne oldu anne?
    Ellerim kalkmaz
    Dilim konuşmaz
    Gözlerim görmez oldu

Kime ne yaptım anne?
    Kimi üzdüm?
    Kimi kırdım?
    Kime ne dedim?
    Kime ne yanlış yaptım?
    Ne yanlış yaptım ki bu HALİ aldım.

Daha ben dünyama doyamadım ki,
    Çantamı getir anne,okula gitmek istiyorum
    Arkadaşlarımı çağır anne,onlarla oynamak istiyorum.
    Ayağımı yere koy anne,topa vurmak istiyorum
    Daha ne diyeyim anne,HAYATTA YAŞAMAK İSTİYORUM.

Elimi saçına koy anne,seni sevmek istiyorum,
    Gözlerime bak anne seni görmek istiyorum,
    Benimle konuş anne,sesini duymak istiyorum,
    ALLAH'A dua et anne,
    HAYATTA YAŞAMAK İSTİYORUM
    frm.ekshi.net

Bir Anne Nin Ağlatan şiiri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Ağlama Anne

Leman Sam - Ağlama Anne

ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar aldım acılardan ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım sen ne olur çocukluğumu sakla tek kalan bu elimde avucumda __________________
  2. Ajda Pekkan - Ağlama Anne

Ajda Pekkan - Ağlama Anne

Ah ne hayatlar ümidiyle zamansız yollara düştük ilk yenilen biz değildik elbet gün oldu dünyaya kuştuk Ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar aldım açılardan ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım sen ne olur çocukluğumu sakla tek kalan bu elimde avucumda ağlama anne benim için ağlama Her birimiz başka bir hikaye anne bu ayrılıklar niye sen yine bir...
  3. Anneye şiir

Anneye şiir

anneye şiir hamile anneye şiir hamile şiirleri hamilelik siirleri hamilelik şiirleri ERZİNCAN Bahçelievler İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen yıl sonu etkinliğinde 4/C sınıfı öğrencisi 10 yaşındaki Şeyda Özden, yarbay rütbeli askeri üniformayla çıktığı sahnede ‘Şehit Er’den anneye mektup’ adlı şiiri okurken hem ağladı, hem ağlattı. Ailesinden iki kişinin şehit olduğunu belirten Özden,...
  4. ağlama annem...

ağlama annem...

Annem dedi son mektubunda, annem..Eğer dönemezsem yanına,Bil ki pembe bulutlardan gülümseyeceğim sana..Ama sakın ağlama, sakın ağlama annem..Sakın ağlama ardımdan..Hani hep derdin ya, sıkı giyin üşütme..Yalnızlık vurursa, hasret düşerse yüreğine,Derdini yıldızlara anlat.İsimsiz bulutlarına sarıl asumanın.Firari semalarında ışıksız, tutuklu nefesim.Tek ışığın olacak yansılı seslerinden...
  5. bana ağlatan hüzünlü aşk şiirleri yazabilirmisiniz

bana ağlatan hüzünlü aşk şiirleri yazabilirmisiniz

Lütfen melekler bana hüzünlü ağlatan aşk şiirleri yazın. Şu sıralar depresyondayım ve sürekli ağlamak istiyorum, aynı zamanda bu şiirleri faceden paylaşacağım..;((

Sayfayı Paylaş