gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bir bakışın anlamı hiçbir lisanda yoktur...

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

bakislarin anlami bakışların anlamları erkeklerin bakışlarının anlamı bakışların anlamı bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur
    Birsey demedikleri, yada herhangi birsey yamadilari halde, okadar cok sey ifade ediyorlarki aslinda... tabiki anlayana- görebilene degilmi Meleklerim...

Bir bakışın anlamı hiçbir lisanda yoktur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisan

Lisan

Bakınız; Dil, Dilbilgisi.Rüyada anlamadigi bir dille konustugunu gören, yabanci bir ülkede yalniz basina kalir. Veya yabanci kimselerle birlikte bir seyahate çikar. Baska bir yabanci memlekette olup kendi dilinden anlayan kimselerin olmadigini ve bu yüzden derdini anlatamadigini görmek, çaresi olmayan bir hastaliga yakalanacagina, doktorlarin kendisine gerekli ilaci veremedikleri için...
  2. Bir lisan bir insan demişler (İngilizce öğrenmek)

Bir lisan bir insan demişler (İngilizce öğrenmek)

bedava ingilizce öğrenmek istiyorum sıfırdan ingilizce öğrenmek sıfırdan öğrenme istiyorum bedava Merhaba arkadaşlar :Dancing_biggrin: İngilizce öğrenmek istiyorum. Şu piyasada satılan setlerden alacağım. İçinizde bu setlerden çalışarak iyi derecede lisan öğrenmiş arkadaşlar var mı? Yoksa kursu mu tavsiye edersiniz. :abo: Görüşlerinize ihtiyacım var. Neşeyle kalın:dp193:
  3. Bir bakışın anlamını bin lisanda bulamazsın

Bir bakışın anlamını bin lisanda bulamazsın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir Lisan… Binlerce insan…

Bir Lisan… Binlerce insan…

Dil bilmek dünyalıların en önemli önceliklerinden biri. Yabancı bir dili anadiliniz gibi konuşabilmeniz günümüz iş dünyasında artık bir gereklilik. İş ilanlarında en çok karşılaşacağınız satır, en az bir dili mükemmel konuşmanız ve yazmanız olacaktır. Bizim eğitim sistemimizde yabancı dil konusu hala istenen noktaya oturmuş değil. Kolejlerden ve anadolu liselerinden mezun olanlar, üstüne...
  5. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş