gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Bir bilmecem var melekler

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Meleklerim size bi bilmece sormak istiyorum ama cevabı bilen cevabın yanına yeni bilmece yazsın iki camlı pencere
    bakar durur her gece
    bilin bakalım bu ne

2. minikeller

minikeller Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    gözlükkkk müüü narr:)

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    evet ama sen sormamışsın bilmece

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Bir bilmecem var melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. bilmecem var

bilmecem var

01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3 B) 4 C) 5 D) 6 E) 7 04. Bu testte cevabı E olan ilk soru...
  3. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  4. Bir bilmecem vaaar

Bir bilmecem vaaar

bu bir spordur, kelimenin ilk harfini çıkardım organ kaldı 2. harfini çıkardım eylem kaldı 3. harfini çıkardım renk kaldı bu kelime nedirhahaha
  5. Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :) sevgili melişler eğlenceye varmısınız ? Gelin birlikte birbirmize bilmece zeka soruları sorup yanıtlayalım ilk soruda benden olsun :D

Sayfayı Paylaş