gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bir iPod'dan daha iyisi nedir?

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 29 Şubat'a kadar tüm Apple Premium Reseller ve kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olacak kampanya dahilinde 105 euro'ya varan indirimden yararlanabiliyorsunuz. Fakat bu indirimden yararlanmak istiyorsanız kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu bilmekte fayda var. Ayrıca 105 Euro'luk indirim, iPod Touch 16 GB modeli için geçerli.

Eski iPod'unuzu yepyeni bir iPod ile değiştirmek isterseniz %20 indirim, eski MP3 çalarınızı yeni bir iPod ile değiştirmek isterseniz %5 oranındaki indirim avantajından yararlanabiliyorsunuz.

Bir iPod'dan daha iyisi nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ?

Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ?

Hipnoz tamamen telkinle oluşturulan bir durumdur ve yine telkinle normale döndürülebilir. Şimdiye kadar yapılmış milyonlarca hipnoz denemesinde ve konu ile alakalı yazılarda uyanamama diye bir şeyle karşılaşmadım. Bu tamamen fantastik bir durum olup bazı filmlerdeki sahnelerden kaynaklandığını düşünmekteyim. Kişiye verilen telkinin bitmesinden sonra kişiyi hipnotize eden uyandırmasa bile trans...
  3. iPod'lar şimdi daha sağlıklı

iPod'lar şimdi daha sağlıklı

Apple IMC ve Life Fitness işbirliği sayesinde egzersiz yapmak artık çok daha keyifli Life Fitness’ın yeni Elevation serisi cardio cihazları ‘dünyanın en popüler müzik çaları iPod ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, spor yapmayı çok daha keyifli hale getiriyor. Kullanıcı, egzersiz esnasında iPod’undaki müzikleri dinleyebiliyor ve filmleri Life fitness koşu bandı ekranından izleyebiliyor.
  4. Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

DÖNMEYECEKSİN Soğumuştu mevsim ardından bakarken Soğuktu dilsiz duvarlar, içine kirli su birikmiş kaldırımlar Bulut perdelemişti mavi gökyüzünü Ketumdu üstelik semalar Vermedi ödünç bir damla yaş bile Islak kaldırımlarda yankılandı ayak seslerin Ve gittin Yitirdim güneşimi, serin bir koyuluğa dönüştü gümüşten kumsallar Eteklerine tutunmuştu yeşil yapraklar, ağaçları çıplak kaldı yüreğimin...
  5. Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Selam millet size son günlerde sık sık duyduğum bir deyimin anlamını sormak istiyorum acaba Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş