gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Koç'a mı aşıksınız?

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Azimli ve biraz da dalkavuk olmanız gerekiyor. Koç'lar fark edilmeyi sever ve ona gösterdiğiniz ilgi ve sevginin tadını çıkarmak ister. Ben-merkez sayabileceğimiz bu kişi, her zaman kendinden bahseder. Kendi ayakları üstünde rahatça durabileceğinden, sizden de bunu bekler. İlgi odağı olmaktan delicesine hoşlanan Koç'la birlikte mutlu bir hayat geçirebilmek için onu kalbinizin tam ortasına oturtmanız gerekir. Aşkının peşinden koşan ve belli belirsiz değişen dengelerin adamıdır. Kolay olursanız onu er geç kaybedeceksiniz demektir. Şoför koltuğuna onun geçmesine izin vermeli ancak bindiğiniz arabayı tamamıyla onun kontrolüne bırakmamalısınız. Her an kendinizi hatırlatmalı, varlığınızın gideceğiniz istikameti az da olsa değiştirmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde onu kaybettiniz demektir. Ona belli ipuçları verip isteklerinizi kavramasını beklemenizse sizde hayal kırıklığı yaratacaktır. Kin gütmeyi beceremeyen, yaralarını kendi kendine tedavi etmekte başarılı olan Koç, dolaylı mesajları kesinlikle anlamaz. Ona direkt yaklaşın.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Koç'a mı aşıksınız?
    emeğine sağlık canım ahh şu koç erkekleri :cry:

Bir Koç'a mı aşıksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık mısınız?

Aşık mısınız?

aşkmı alışkanlıkmı sevgimi alışkanlıkmı evet yorumları aliyim aşıkmısınız:o
  2. Gerçekten aşık mısınız

Gerçekten aşık mısınız

Yaz aşkınız sonbahar yaprakları gibi dökülecek mi yoksa her zaman yemyeşil ve canlı mı kalacak?Aşk testi ile cevapları öğrenin. Gerçekten aşık mısınız
  3. aşık mı?

aşık mı?

ewet çok kolay üsteki üye aşık mı? degilmi? bunu söyliyiceksiniz ewet bekliyorum aşkı mıyım? degilmiyim?
  4. O bana aşık mı ?

O bana aşık mı ?

bana aşık mı sevgilim bana aşık mı testi arkadaşım testi erkek arkadaşım sevgilim o bana aşıkmı, o bana aşık mı testi, bana aşık mı benim bir erkek arkadaşım var benim başarılı olduğumu duyunca öyle araştırdı ve bana bakarken bir kaç kez onu yakaladım ona benim hakkımda sevgilin diye bahsettiklerinde gülüyor ve beni arkadaşlarımın yanında görünce arkadaşlarıma takılıyor ve kabadayılık...
  5. Aşık olmak günah mı?

Aşık olmak günah mı?

Sual: Günah işlememek şartı ile birini sevmekte mahzur var mıdır? CEVAP Sevgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birine karşı sevgi duymakta mahzur yoktur. Hatta iffetini koruyarak sevgisini gizlemek çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek ölen şehittir.) [Hakim, Hatib]...

Sayfayı Paylaş