gebe
  1. karalevaya

karalevaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir kutum olsa

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında karalevaya tarafından paylaşıldı.

Bir kutum olsa içine unutmak istediklerimi koysam.... Bir kutum olsa içine unutmak istediklerimi koysam.Unutmak istediğim anıları kişileri ilişkileri kokuları doldursam. Unutmak istediğim başlangıçları
    Kalbime sığmayanları hapsetsem.
    Zaaflarımı
    zayıflıklarımı kurtulmak istediğim eksikliklerimi yerleştirsem.
    Bir kez daha yaşamaktan korktuğum acıları doldursam.
    Aldanmalarımı
    aldatılmalarımı
    Kırgınlıklarımı
    Bir daha incitmesini istemediğim kişileri...
    Beni ben olmaktan çıkaran şartları
    Yüreğimi acıtan kötülükleri
    Hepsini evet hepsini doldursam
    asla açılmayacak şekilde sımsıkı kilitlesem.
    Ve saklasam
    sakladığım yeri de unutsam hiç hatırlamasam...

Bir kutum olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  2. Burak Kut - Sen Yanlış Birisin

Burak Kut - Sen Yanlış Birisin

gerçekler kalbin aynaşıdır yanlışlar, yalnız yaşanır zor günler geliverdi bülbüller dile geli ardından yaşam bitti dünyamda yine sabahlar olmuyor güneş sensiz dogmuyor gülden güzel kokan, canım benim yine saatler geçmiyor bir ses gelmeyecek diyor nasıl buruk içim, inan bana sen yanlış birisin kaderin cilvesisin geldim ben sen neredesin? sen yanlış birisin beni seçtin...
  3. Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  4. Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  5. Farzedelim ki canınız bir kutu kola istedi

Farzedelim ki canınız bir kutu kola istedi

Son yıllar da evlenmek boşanmak resmen çocuk oyuncağına döndü derler ya işte o doğru:):)Özellikle de uzun yıllar evli kalıp bu evlilikten çocukları olan çiftlerin boşanırken en büyük sorunları çocuk kim dekalacak olur.Sizi bilmem ama bence çocuklar ailelerinin yanında yani anne ve babanın yanında kalmalı.Onlar için bir çıkar yol bulmalı.Peki bulamayanlar ne yapıyor:Dİşte aynen böyle:piha:...

Sayfayı Paylaş