gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bir mahsun vedaya

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir mahsun vedaya
    çok hoş emeğine sağlık canım.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canımm

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

katilim icin tskler arkadaslar iyikivarsniz sevgiler

bir mahsun vedaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Bir Veda Havası

Kıraç - Bir Veda Havası

Vakit tamam seni terk ediyorum Bütün alışkanlıklardan öteye Yorumsuz bir hayatı seçiyorum Doymadım inan kanmadım sevgiye. Korkulu geceleri sayar gibi Birdenbire bir yıldız kayar gibi Ellerim kurtulacak ellerinden Bir kuru dal ağaçtan kopar gibi. Aşksa bitti gül ise hiç dermedik Bul kendine kuytularda hadi dal Seninle bir bütün olabilirdik Hoşça kal gözümün nuru,hoşça kal Hoşça kal canımın...
  2. Gökhan Özen - Bir Veda Hikayesi

Gökhan Özen - Bir Veda Hikayesi

Dilimin ucunda gitme dur desem Ya gülüp geçersen, yok söyleyemem Bilmezsin uğruna bu can neleri yakar Gururum önümde bir deli duvar Gidersen ömrüm bir sen daha Nerden bulacak Ya bir daha görmezsem Tanrım ne olacak Yapamaz yaşayamaz Bu kalbim sensiz Herşeyim dur gitme Saplayıp gözlerini gönlüme Bir ömür beni mahkum etme Yapamaz yaşayamaz Bu kalbim sensiz Herşeyim dur gitme ah...
  3. Vedasız ayrılığıma son bir veda

Vedasız ayrılığıma son bir veda

. . Kızma bana ne olur. Ya da kızarsan kız ama öyle. Evet, seviyorum seni. Hem de hiç korkmadan, çıkarsız, hesapsız, karşılık beklemeden her zamanki gibi en derinden gelen bir seslenişle söylüyorum… Seni seviyorum. Canımı iste hiç düşünmeden vereyim avuçlarına. Gel kopar kolumu, bacağımı sesim bile çıkmaz inan… Ama… Gerçekler bırakmıyor dimi yakamızı. Ne kadar silkinirsek silkinelim...
  4. Bir veda mektubu

Bir veda mektubu

Bugün sensizliğe ilk adımlarımı atıyorum. Biliyorum zor olacak sensizlik, Biliyorum gülmeyeceğim artık, saatler geçmek bilmeyecek ve ben unutacağım mutluluğu.Oysa ben sadece seninle bir gecede olsa yan yana olmak ve ben senin gözlerinde sonsuza ulaşmak istemiştim. Seni sevmiştim ben.Sonra Senin yerini sensizlik aldı. Uzağımdaydın artık. Gel diyordum, gecenin en sessiz ve en kuytuluğunda....
  5. Yepyeni bir dizi Veda dizisi

Yepyeni bir dizi Veda dizisi

veda dizisi oyuncuları veda dizisi konusu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yeni sezon dizileri arasına girecek bir dizi haberi daha sunuyor ve başrollerini Jale Arıkan ve Mehmet Aslantuğ'un üstlendiği Veda dizisi hakkında bilgiler sunuyoruz. Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanmaya başlayacak olan Veda dizinin senaryosunu Sündüz Haşar yazıyor. Yönetmen...

Sayfayı Paylaş