gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Masal Yaz Bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

* * *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Bilsen ne umutlar biriktirmiştim göğüs kafesimde.
    Gözlerin deldi geçti kanadım..

Bitirdim isyan ışıklarında biriktirdiğim mutluluklarımı.
    Ellerim korkuyor ve birbirine sarılıyor yokluğunda
    Ya çocukluğum?
    Çocukluğumun burnu çoktan kanamaya başladı bile
    Delirmek güzeldi ama benimkisi çıldırmak!
    Bir masal yaz bana..
    Gülüşüm biraz eğik, birazda masalsı olsun..
    Kalbimin üzerinde ağlayan bulutlar.
    Yüzümde ellerinin izi.

Biraz eksik anlat beni..
    Yalnızlığımın içine ruhlar kat
    Sıkışık zamanlarda avutayım kendimi.
    Mutsuzluklarımı boğ dehlizlerde..
    Acılarımdan şatolar inşa et..
    Yenilenmeye ihtiyacım var benim
    Rutubet kokuyor her yanım..
    Boyalarımda dökülüyor zaten
    Bir saçların kalsın ellerimde
    Birde gülüşlerin..
    Yada dur!
    Yeni bir hayat kurmalıyım kendime.
    Hayallerden çocuklar yetiştirmeliyim.
    Her yüzde biraz sen.
    Her bakışımda iltihap tutan bir yürek

alıntıdır...

Bir Masal Yaz Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Selam kızlar ben Yaz doğum kontrol hapı kullanıyorum ama adetim kullandığımdan günden beri düzensiz iki güne bir leke görüyorum ve normal adet görmedim yani lekeler haricinde adet yok. Acaba bu yaz doğum kontrol hapını nasıl kullanacam, kullanan varsa bana bilgi versin!
  4. Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
  5. Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:) Bana bir masal anlat baba İçinde denizler...

Sayfayı Paylaş