gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bir ömür sensiz yaşamaya mahkum!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir ömür sensiz yaşamaya mahkum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Sensiz Yaşamayı Öğrendim

Hakan Altun - Sensiz Yaşamayı Öğrendim

Cok yanlizdim buralarda Cok agladim yoklugunda Karsima gecmissin ben geldim diyorsun Yillar gecti biliyorsun Gözbebegimdin canimin iciydin Vazgecilmezimdin yillardir nerdeydin Geceler buz gibi günler hic bitmedi Haber vermek zormu geldi Askimi bilde hayatima girme Yanlizligima sen yenildin Sen ellerde ben hüzünlerde Sensiz yasamayi ögrendim Ahhhh… Sensiz yasamayi hic sevmedim
  2. SENİ SENSİZ yaşamaya GİDİYORUM:(((

SENİ SENSİZ yaşamaya GİDİYORUM:(((

“Rüzgar giyinip” SANA geldim dün gece Saçlarına dokunmaya gelmiştim Kıyamadım yüreğinden öpmeye Kıyamadım gözlerinde gezinmeye Yatağının yanına usulca sokulup SENİ izledim içimde hasretini Yutkunarak Nefes alışını, Meleksi bakışlarını izledim bir Nefes uzağından Ellerimi uzattım ellerini Bir kez olsun dokunmak istedim işte Yüreğine Delicesine sarılmak geçti içimden Dokunsam ölecektim...
  3. Sensiz Yaşamaya Alışamadım

Sensiz Yaşamaya Alışamadım

'''''Kimseler bizim kadar paylaşmadı... Beni sensiz, Seni bensiz bırakan, yaşatan Yokluğumuzu...'''' Kavuşmaya görsün ellerimiz ellerimize.. Gözlerimizdeki o özlem dolu bakışlarımız Karşılaşmaya görsün sevinçler içinde.. En çok da, Dokunmaya görsün dudaklarımız dudaklarımıza.. Ah, o hasretliğimizi bitiren O sımsıcak öpüşmelerimiz... Nasıl da yanardık, Nasıl da atardık kendimizi...

Sayfayı Paylaş