gebe
  1. ayseeonur

ayseeonur Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    78
    Ödül Puanları:
    28

bir pozitif bir negatif sonuç alıp napcanı şaşıranlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ayseeonur tarafından paylaşıldı.

kızlar ben aranıza bugün katıldım fakat sıkı takipçilerinizdenim ben tam yumurtlama dünümde birlikte oldum yani 11 ve 15 haziran 1 hazirandada adet olmuştum ve bugün adetime tam bir hafta var bugün cumartesi perşembe günü dbest diye bir test yaptım 20. dkya doğru soluk bir 2. çizgi çıktı dünde laboguick diye bir test yaptım belli belirsiz ama ışıkta bakınca iyi fark edilen bir ikinci çıktı fakat bugün iki tane sabah idrarımla laboguick tast yaptım ikiside negatifti lütfen bana yardım edin neden böyle olmuştur sizce benim gibi olanlaervarmı içinizde????????????:( ayriyeten bügün bazal vücut ısım 37.1

2. dilaralbayrak

dilaralbayrak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bende senin gibi aceleci davrandım idrar testi yaptım negatif sonuç aldım çok üzüldüm bu sefer beklemeye karar verdim adetim 3 günü geçince kasık ağrılarım başladı karnımda batmalar hissettim ama kendimi kaptırmak istemedim hemen acile gittim beta hcg testi yaptırdım pozitif sonucu aldım sende adetini bir kaç gün geçirdikten sonra kan testi yaptır umarım hamilesindir :)

3. ayseeonur

ayseeonur Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    78
    Ödül Puanları:
    28
    umarım canım ya ilk gebeliğim ulcak daha benim inşallah ALLAHIM nasip eder bebisim

4. Mihriban duman

Mihriban duman Forum Okuru

Slm cnm bende de yeniyim test yaptım önce pozitif 1 saat sonra negatif anlayamadım adetimde geçti lütfen cvp verin

5. aassllii

aassllii Forum Okuru

Arkadaslar benim durumum biraz farkli ben adetime 5 gun varken kan testi yaptirdim pozitif cikti iki gun sonra doktoruma gittim o da test yapti negatif cikti boyle bisey yasayan var mi cok uzuldum ben

6. aassllii

aassllii Forum Okuru

Lutfen cevap verinnnnn cok merak ediyorum

7. Nur.18

Nur.18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kizlar bana yardim Edin lutfen bugun adet gunum ve 4 gun once test yapdim 2 saat sonra cok bulanik bi cizgi cikti 2 gun sora yine denedim ve 4-5 saat icinde bi cizgi cikti bugun yine denedim ve biwey cikmadi cok uzuldum sizce ne yapmam gerek

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    yarım saat içinde iki çizgiyi göremiyorsan ve saatler sonra çıkıyorrsa 2.çizgi dikkate almayın.adetiniz gelmediyse kan verin kandan kesin sonucu öğrenirsiniz.

Nur.18 bunu beğendi.
  9. Nur.18

Nur.18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    cok tewekkur ederim ama dun regl olmam gerekirken biwey yok testde yapdim cikmadi yine

10. Şuphe cok kotu bise benfe bi bucuk haftadir kafayi bozacam hamilemiyim deqilmiyim diye idrar testi yaptirdim neqatif cikti kan testi yaptirmak istiyorum ama hep bi enqel cikiyo qecikiyorum bisey oluyo bi turlu yaptiramiyorum o kdr zormuski suphede kalmak bnde zamana biraktm ck acele ediyoruz biz taze anne adaylari heyecandan olsa qerek

Nur.18 bunu beğendi.
  11. Nur.18

Nur.18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ben 2 gun once yapdim test 1 saat sonra bulanik cizgi cikdi her zamankinden cabuk ama belkide gec dolleme oluyordur 2 gun sonra kan testi yapdircam inwallah hamileyimdir :) inwallah sendede iyi olur hamile cikarsin :):ehi:

bir pozitif bir negatif sonuç alıp napcanı şaşıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç mi pozitif bir şey yok...

hiç mi pozitif bir şey yok...

Hiç mi pozitif birseyler yok diyenlere Adam, kisa bir sure once ayrildigi evine telefon acar, bahcivana sorar: 'Nasil her sey yolunda mi?' - Yolunda. Yalniz, kuregin sapi kirildi onu tamir etmeye calisiyorum. - Neden kirildi? - Kopeginize mezar kazarken, zorlamisim, bu yuzden kirildi. - Nee! Kopegim oldu mu? - Havuza dustu oldu. - Benim kopegim cok iyi yuzerdi; nasil havuzda olur? - Ama...
  2. Nasıl pozitif biri olursunuz ?

Nasıl pozitif biri olursunuz ?

International Hospital’dan Psikolog Dr. Ferahim Yeşilyurt, klinik psikolojide/ psikiyatride bir hastalık olarak tanımlanmasa da, olumsuz iç konuşmaların bazı psikolojik sorunlara neden olarak rahatsızlığın şiddetini artırabildiğini söylüyor. Psikolog Dr. Ferahim Yeşilyurt, kadınların en çok kurdukları 12 cümle ile kendi kendilerini sabote ettiklerini belirtiyor: -Diğerlerinden farklıyım,...
  3. Gözlerinden bir yudum nefes alıp

Gözlerinden bir yudum nefes alıp

gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. aynı şehrin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boş ver adamım. Suyla ateşin, geceyle güneşin...
  4. Pozitif olmanın bir faydası

Pozitif olmanın bir faydası

Psychosomatic Medicine adlı tıp dergisinde yayımlanan bir araştırmada, pozitif insanların soğuk algınlığı ve benzeri hastalıklara yol açan virüslere karşı daha dayanıklı olduğu görüldü. Araştırmacılar, bu tür hastalıklara karşı direncin objektif (mutlu olmanın bağışıklık sistemini güçlendirmesi) ve sübjektif (müspet yaradılışta olanların burun akması, boğaz ağrısı gibi rahatsızlıkları dert...
  5. gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...

Sayfayı Paylaş