gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bir susarsam hic konusmuyacagim

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

BİR SUSARSAM, HİÇ KONUŞMAYACAĞIM.. Evet çok özledim.
    Bir bakışını bile özledim.
    Tadım yok, ne kadar uğraşsam da tadım yok işte.
    Klavyenin hangi tuşuna bassam özlemim çığlık çığlığa, tutamıyorum ki kendimi,harfler ‘toparla bizi’ diye tehditlerde ..
    Susarsam, biliyorum ki hiç konuşmayacağım.Kaç mevsim geçti oysa..Kaç mevsim başlarken ‘bu seferkini kaldıramayacağım artık! ‘ dedim, hepsini kaldırdım yine de.Bu mudur güç , sensizken yaşamak mıdır, hayata kaldığım yerden devam etmek midir(?) Yüreğimin bir tarafı yanık .Neredesin, kimlerlesin , yaşıyor musun?.Haklıydın, ‘Aşk değil bu, çöldeki salgın’.
    Eğer eğer, konuşmaktan , senden vazgeçersem biliyorum bir daha hiç konuşmayacağım.Böylesi bir suskunluğa ihtiyacım var belki de...Ben sustuktan sonra sen gelsen neye yarar ki!
    Rüyalarımda, martı nefesiyle yelkeni dolmuş , iskeleme yanaşan kırmızı bir yelkenli var,ben suskunum sadece bakıyorum.’Gel gidelim’ diyor. Gitmiyorum.Susmuşum çünkü..Bir kere susarsam konuşmam bilirsin.
    Başka başka insanlar vardır hayatında, sen yalnız kalmayı başaramazsın tıpkı bir yüreğin yanında uzun kalmayı başaramadığın gibi.Tenler tenine kazınır, ruhun dayanılmaz gelir ruhlara ve sen gidersin.Senin limanın yok sevgili..Açık denizlerde gidebildiğin yere kadar gidersin.Yol bitmez, sen bitmezsin.Seni düşündükçe hala ağlayabiliyorsam, özlemim içimi yakıyorsa, sevdamın uçsuzluğundandır..Ben bu sevdayı yarı yolda kaldığımda elimden tutacak bir elin varlığına inanarak yaşamıştım.Sen okyanusun bir ucundan el sallarken göremiyorum.Duymuyorum seni.Sustum.​

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: bir susarsam hic konusmuyacagim
    emeğine sağlık canım

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım emeğine sağlık güzeldi:)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:cry: cok güzel.

bir susarsam hic konusmuyacagim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Susarız…

Susarız…

Susarız… Konuşulan konuyu boş, basit ve anlamsız buluyoruzdur, konuşmayı da gereksiz ve anlamsız buluruz… Susarız… Konuşulanlar öyle abes ve mantık dışıdır ki sadece hayretle dinler ve sessiz bir tepkiyle belli ederiz duruşumuzu… Susarız… Sessiz bir onaydır susuşumuz…Biraz utangaçlık belki ama içten bir katılıştır söylenenlere… Susarız… Sessiz bir bekleyiş olur...
  2. hic bir sey göründügü gibi degil

hic bir sey göründügü gibi degil

hiçbir şey göründüğü gibi değil hiçbir şey göründüğü gibi değildir hiçbirşey değildir Hiçbirşey Göründüğü Gibi Değil... Bir Alman zooloğu, nelerden oluştuğunu anlamak için bir serçe yuvasını dağıtmıştı. Yapı malzemesini sayınca şu sonuca ulaştı: Yuvanın yapısında 630 uzun at kılı, 1715 daha kısa kıl, 195 kök parçacığı, bir tül parçası, 3 gonca yaprağı, çeşitli büyüklüklerde 20 başka...
  3. susarız...

susarız...

Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak.. olmazdı ama yapamazdı ki… Salon etrafında döndü, döndü, döndü… Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek… Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım… Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı…Hiçbirşey...

Sayfayı Paylaş