gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Bir yılın el emekleri görücüye çıkıyor...

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

ismek feshane sergisi feshane sergisi ismek sergi görüntüleri [​IMG] İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (İSMEK) kursiyerlerinin yıl boyunca ürettikleri seçme eserler, sanatseverlerle buluşuyor. İşte sergi takvimi: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (İSMEK) kursiyerlerinin el emeği göz nuru ile ürettikleri eserler, “İSMEK 2007 – 2008 Yerel Sergileri” ile görücüye çıkıyor. İstanbul’un dört bir yanında açılacak olan 42 sergide; 201 kurs merkezinde 190 bin kursiyerin ahşap boyamadan iğne oyasına, tezhipten minyatüre, resimden folyoya kadar 106 branşta büyük bir titizlik ve özenle ürettiği binlerce eser sergilenecek. İstanbul’un 42 noktasında düzenlenecek sergiler 28 Mayıs 2008 Çarşamba günü Çekmeköy kurs merkezindeki açılışla başlayacak ve 2 Temmuz 2008 tarihine kadar devam edecek.

“İSMEK Yılsonu Yerel Sergileri” geçen sene İstanbullular tarafından büyük ilgi görmüştü. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 200 bin kişi tarafından ziyaret edilen sergilerin bu yıl çok daha fazla ziyaretçi çekeceği öngörülüyor. Ayrıca bu karma sergilerde en beğenilen ve dikkat çeken nadide eserler 7-15 Haziran tarihleri arasında Feshane Kültür Merkezi’nde dünyanın en büyük el sanatları sergisinde halkın beğenisine sunulacak.

haber7

Bir yılın el emekleri görücüye çıkıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Emeklerim

El Emeklerim

el emeklerim sabrina örgü modelleri sabrina örgü dergisi dergileri isimleri hanımlar bunların hepsini ben ördüm...emeğe saygı diyoruz ya gerçekten bunlar benim el emeklerim.. bu ikisini oğluma ördüm ama 1 kez bile giydiremedim.:(kaşınıyomm diye avazı çıktığı kadar bagırıyor:( Başka bir üyeden alıntı mesajdır. NeMeSiS tarafından düzenlendi.
  2. İşte Gerçek El Emeği

İşte Gerçek El Emeği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. El Emeği Takılar

El Emeği Takılar

el emeği takılar Hemen hemen hepimiz takı takmayı severiz şimdi yalan yok :D:D Ama zevkler ve renkler tartışılmaz bazıları gümüş sever bazıları altını bazıları incik boncuk tarzı şeyleri sever. Mesela ben altın takılardan pek hoşlanmam:D Takı yapmak ta çok eğlencelidir en kısa zamanda bir kursa gitmek istiyorum el emeği takılar da güzel oluyor :) Mesela bu el emeği takılarımızın hepsi...
  4. Örgüden el emeği saç bantları

Örgüden el emeği saç bantları

bebek saç bantları bebek bantları el örgüsü saç bandı bebekler için bandı El emeği göz nuru saç bantları arkadaşlar sizde örüp farklı işlemelerle pullarla boncuklarla çok şık saç bantları elde edebilirsiniz örnekler benden tasarlayıp ve yapması da sizden:) hepsi güzel ama ben şu sondakini daha çok beğendim:)
  5. Tövbeler Tövbesi bu akşam görücüye çıkıyor

Tövbeler Tövbesi bu akşam görücüye çıkıyor

töbeler töbesi oyuncuları Atv ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi daha geliyor...Bakalım dizi istenilen reytingleri alabilecekmi... Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi?nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini...

Sayfayı Paylaş