gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Biraz düşünce gücü birazda yaratıcılık

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. blmr_dnz

blmr_dnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Biraz düşünce gücü birazda yaratıcılık
    cok şirin gözukuolar emegıne saglık

Biraz düşünce gücü birazda yaratıcılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biraz ondan biraz bundan:=)

biraz ondan biraz bundan:=)

Yarım ondan yarım bundan trendi, özellikle pantolon ya da eteği yakaladı. İki farklı tasarımı sanki birarada giyiyor izlenimini veren modelleri gelecek sezon için çeşitli tasarımcıların hayal dünyasından izledik. Önümüzdeki kış için kafalarındaki tasarımları koleksiyona döken 3 tasarımcıda yarımşar trendi gözlendi. Vivienne Westwood, Comme des Garçons ve Maison Martin Margiela yarımşar...
  2. biraz mor biraz kan

biraz mor biraz kan

Dövdün kolumu kırdın Nasıl acıdı nasıl acıdı Bilemezsin Sövüldüm Bir ona baktım bir bana baktım Nasıl utandım sövsem görürdün sövemezdim Başımın ucunda 5 dikişli bir yara Acıyor sakın dokunma orama Elinde tuttuğun o sopa varya Cezamın infazıdır ama vurma Biraz mor biraz kan Dayağın ispat hali Eşşek sudan gelse bari Vurma dedim duymadın mı (nakarat)...
  3. biraz kötüyüm

biraz kötüyüm

Handanca size ihtiyacım var
  4. Tokatı vururken biraz düşünün...

Tokatı vururken biraz düşünün...

Yanlış olsa da bazen kişiye özel yazıları okumak işe yarıyormuş demek ki .... Genç adam, evinin alt katında marangozluk yapıyordu. Kapı ve pencere konusunda uzmandı. Fakat plâstik pencereler yaygınlaşınca, ahşap olanlara rağbet azaldı. Bu yüzden işler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocukları büyümüş, biri hariç okula başlamıştı. Masrafları artınca, yanındaki kalfasına yol verdi. İşe biraz daha...
  5. Biraz günlük biraz abiye

Biraz günlük biraz abiye

günlük abiye modelleri günlük abiye elbiseler Kimisi günlük kimisi abiye olarak birkaç adet daha hamilelik elbiseler..

Sayfayı Paylaş