gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Birbirinden farklı süper cam vazolar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

cam vazolar yer vazoları büyük cam vazo tarihi vazolar vazonun tarihçesi Arkadaşlar ben bu cam vazoları çok beğendim hemde çoğu modern tarzda ve çok hoş görünüyorlar.Evimizin her köşesine yakışacağına inandığım bu objeleri sanırım sizde beğeneceksiniz.

Birbirinden farklı süper cam vazolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cam vazolar

cam vazolar

cam vazolar
  2. farklı tarzlara cam yüzükler

farklı tarzlara cam yüzükler

cam yüzükler cam yüzük altın tektaş pırlanta değil bildiğiniz cam:) iyice yaygınlaştı cam takılar tabi bir tek taşın pırlantanın yerini tutamaz ben sevmem altın falan daha spor olsun gerek yok pırlantaya diyorsanız bunlar tam sizlik(böyle diyen bie bayan var mı acaba? :D)...
  3. 2016 Dekoratif Cam Vazo Modelleri İle Şık Odalar

2016 Dekoratif Cam Vazo Modelleri İle Şık Odalar

Ev dekorasyonları zamanla değişime uğramaya başladığından beri her sene farklı malzemeler ve farklı dekoratifliklerle karşımıza gelen değişim malzeme kullanımı ile üretilen dekoratif unsur tercihinde bulunma ihtimalinde artış görülmeye başlanmaktadır. Malzemesinin kalitesi, farklı renkli üfleme tekniği ile geliştirilen ya da eskilerin vazgeçemedikleri tasarımlarla nostaljik denilebilecek...
  4. 2016'da vazo tercihlerimizdeki çeşitlilik

2016'da vazo tercihlerimizdeki çeşitlilik

2016 yılında ev dekorasyonu değişikliği konusunda kesin karara vardıysanız dekorasyon da bütünlük sağlayan ürün tercihlerinde bulunabilirsiniz. En özel tasarım dekor bütünleyiciler arasında yer alan 2016 vazo tasarımları ev dekorasyon stilinize göre malzeme çeşitliliği ile karşınıza çıkabilmektedir. En güzel dekorasyon modelini oluşturacağım kendime bu konuda güveniyorum diyenler zevklerini...

Sayfayı Paylaş