gebe
  1. bilgecikk

bilgecikk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biri bana yardim etsinnn bir haftadan beri belimde agrilar var hastalanicakmisim gib

Konu, 'Gebelik' kısmında bilgecikk tarafından paylaşıldı.

hamilelikk biri bana yardim etsinnn bir haftadan beri belimde agrilar var hastalanicakmisim gibi .. mide bulantim bugun ogleden sonra basladi .. dogum kontrol hapi kullaniorum gecen ayki adet donemimde duzenliydi simdiki korkum ise hamile kalmis olabilirmiyim ?? ..

biri bana yardim etsinnn bir haftadan beri belimde agrilar var hastalanicakmisim gib konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzmek bel fıtığına bire bir!

Yüzmek bel fıtığına bire bir!

bel fıtığı yüzme bel fıtığı ve yüzme boyun boyun fıtığına iyi gelirmi fıtığına iyi gelirmi Toplumda her 100 kişiden 80'inin bel ağrısından yakındığını söyleyen Türk Nöroşirürji Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Zileli, bunun sebebinin egzersizden uzak yaşam olduğunu belirtti. Zileli şöyle konuştu: "Kas spazmı, bel kayması, kireçlenme, romatizma, kemik erimesi, omurlarda kırık ve bel...
  2. Bana bir gözyaşı borcun var

Bana bir gözyaşı borcun var

Adam genç kadına seslendi: - Bana gözyaşı borcun var! Genç kadın sordu: - Nasıl öderim? Adam gözlerini kırptı; - Haydi gülümse! Gülümsedi genç kadın. Adam, cebinden mendilini çıkarıp, borcunu sildi. Ve mendilini özenle katlayıp, yine kalbinin üzerindeki iç cebine koydu. Bir demet mor sümbül vardı kadının elinde. İkisi de bahar kokuyordu... Biri ilkbahar, diğeri güz. Adam, seslendi yine; -...
  3. Kalın bir bele sahipseniz...

Kalın bir bele sahipseniz...

Kadınların sık sık vücutlarında şikayet ettikleri bölgelerinden biri bel bölgesidir.Saklanmaya çalışılır,oldukça saklanması zordur. Ama birkaç giyim hilesiyle sizde ince belli görünebilirsiniz hanımlar. • Kalın beliniz varsa, ilk yapmanız gereken şeylerden biri, dikkati omuzlara çekmektir. Bunun için omuzlarda vatkası olan bluzları seçebilirsiniz. • İç çamaşırı olarak da korseli...
  4. Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ?

Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ?

Ya of ya meleklerim offff, izne çıkıyorum 10 gün sonra ama geçen seneki bikinimi giydiğimde bir beden fazlalığım olduğu ortaya çıktı. Bana bir haftada bir beden incelden bir tavsiye ne bileyim bir diyet listeniz var ise verir misiniz ? Acil yaa lütfeeeeeeeen ühüüüü :S
  5. küçük bir yardim

küçük bir yardim

Ben tabletimden buraya giriyorum nasip birine mesaj atabilirim yardim melekler

Sayfayı Paylaş