gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Biri Beni Teselli Etsin :(

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde satılan baklavalık yufkalardan ilk defa almıştım onunla baktım börek yapılabilirmiş öle yazıyo üzerinde dedim deneyeyim bir baktım hem boyutları normal yufka gibi değil hemde çok acaipti :uhu: sonra ben ondan tepsi böreği yaptım bildiğim ve daha öncede yaptığım bir tarifti fırınımın derecelerini herşeyini ayarladım fırına sürdüm ama ve lakin:uhu: böreğimin üstü hafiften yandı

:18::18::18::18: yaaaaa offfffffffffff yaa offffffffff nie böle oldu ki yaa neden ama yaa neden ama yaaa:18::18::18: biri beni tessli etsin yaa çk moralim bozuldu benim yaaaoff yaa:18::18:

nilyesilim bunu beğendi.
  2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    oy oy kıyamam. bu tarz yufkalara çok yağlaman lazım. ince olduklarından çok yanabiliyor. bence üzerini sıyır geri kalanı yenılır. bu kadar uğraşmısın sevgini katmışsın eminim lezizdir.üzülme şeker

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa evet daha zaten fırına koydum bi acaiplik olduğunu anlamıştım hemencecik yandı ince olduğundan dolayıoff yaaa off:18::18:

4. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kızımm sen delüümüsün hem ağlıyon hem teselli ediyon kendini hahaha

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa ama o yufkanın üzerinde hem baklavalık böreklik yazıyodu :uhu: kandırdılar beni yaaa :sinirli: stü yandığı için içide pişmemişti yenecek durumda olmadığı için maalesefki içim kan ağlaya ağlaya döküverdim :18: yarın normal yufka alıp aynısını tekrar yapcam :D:D turşuya gelince :D:D hiç hatırlamıyorum valla onu kurarken adetlimiydim değilmiydim :D:D ama ince tuz kullandığım için olabilirmiş öle dediler :D:D

Biri Beni Teselli Etsin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Hayat Bir teselli

Erkin Koray - Hayat Bir teselli

hayat bir teselli acı ızdırap ben miyim bilemem zaman mı harap arıyorum kendime şimdi bir yoldaş bulamadım ne bir dost ne de arkadaş dokunmayın halime bırakın beni soluyorum gün be gün bak yavaş yavaş kasırga mı bora mı hayat günleri dünya mı bilemem ben miyim deli her gece yalnızım yok ki bir yoldaş çekilmiyor hayatın kahrı arkadaş dokunmayın halime bırakın beni soluyorum gün be gün...
  2. MC Sefalet - Beni Benden Ettin

MC Sefalet - Beni Benden Ettin

Eqer gözlerim kan aqLıyorsa sorumlusu sensin GceLer kabus oLmazdı terk edip gitmeseydin O kadar bagLanmıştım ki senden vazgecemezdim Sen benim icin erişilmez bir sevgiliydin Hic kimseyi seni sevdigim kadar sevmemiştim Senden başkasına bakmayıda haram bilirdim Ayrılmakmı bunu senden hic bir zaman düşünmedim Seni ölene kadar sevmeye yemin etmiştim Ama geL görki sen beni kalbimden yaraladın O...
  3. Beni benden etti dost bildiklerim ...

Beni benden etti dost bildiklerim ...

beni benden etti dost bildiklerim DOST BİLDİKLERİM Sanırdım gündüzdü onlarla gecem İçimde ümitti dost bildiklerim Ne zaman yıkılıp yere düştüysem Bırakıp da gitti dost bildiklerim Hepsi varken baharımda,yazımda Kışın bir burukluk kaldı ağzımda Seneler senesi oysa gözümde Cihana eşitti dost bildiklerim Nerde o sözlere kandığım günler? Her gülen yüzü dost sandığım günler Acıdan kahrolup yandığım...
  4. Bir teselli ver Kirilan gururuma

Bir teselli ver Kirilan gururuma

bir teselli ver kırılan gururuma bir teselli ver kirilan gururuma tebessüm et kırılan Soylenen tum sozler, yazilan butun yazilar sana dair. Yapilan butun besteler senin icin, dinledigim butun sarkilarda hep sen varsin. Ve butun bu agaclar, bu deniz, bu ruzgar, bu yagmur senin icin... Bir teselli ver , Kirilan gururuma Bir tebessum et, Unutursun zamanla Sana ait ya butun yasadigim...
  5. Et beni bağlamak

Et beni bağlamak

et beni bağlamak, koparmak, zararları, sonuçları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Her yaşta çıkabilen et benleri, kişinin görselliğini gölgeler ve bunun yanı sıra da ruh sağlığınıda olumsuz etkiler. Kimi insan et benlerinden kurtulmak için bağlama yöntemini seçer, kimide kopartır. Peki bu iki yöntem zararlımıdır; buyrun detaylı bilgileri bu makalemizde, edinelim Melek'lerim. Et Beni...

Sayfayı Paylaş