gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Biricik pasika'ma

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ben pasika'yı gerçektende çok seviyorum bu sitede bulunuyorsam onun sayesinde bulunuyorum tamam herkes çok iyi yardımsever ama o bi başka o biricik mükemmel şahane harika bi insan her açıdan heryönden kimse eline su dökemez bu lafımda kesin vede netim kimse yanlış anlamasın banada kızmasın :seker: :meçhul: pasimmmmcanımm dostum kankammmm :hhh:

:kiss:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne mutlu pasi'ye o zaman :):) Ama ben şunu anlamadım nerden esti bu pasi sevdası fırtına :D:D Yok yani birilerine gönderme varsa ben de gönderim diyorum daa :D:D
    Şaka bir yana da bir admin'in bu denli sevilmesi cidden de güzel :)

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Burdaki adminlerin hepsi birbirinden iyi gerçekten ve başkalar :)Bundan önce birçok sitede takıldım ama hiçbirinde adminlerden ve yöneticilerden bu ortamı bulamadım ve buraya üye olduğum için çok mutluyum. Gelelim pasiye; pasinin benim içinde ayrı bir yeri var. Her aradığımızda bulabiliyoruz çok yardım sever ve sabırlı birisi. Adminliği dışında da çok iyi bir insan ve tanıdığıma çok mutlu olduğum insanlardan birisi. Tabi tekrar söylemek istiyorum bütün adminlerimi, yönetici arkadaşlarımı ve diğer arkadaşlarımı hepinizi çok seviyorum. Herkesin yeri bende ayrı :)

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Ben pasika'yı ilk tanıdığım andan beri çok seviyorum onun yeri gerçektende bi başka kaprisli'ninde dediği gibi istediğimiz heran ulaşabilmemizde çok büyük etki helede benim gibi çok soru soran biri için :hhh:

Ve şunuda belirtmiştim kimse alınmasın sakın herkes iyi yardım sever yıkama yağlama bölümü değilmi bende pasimi yıkayıp yağlamak istedim :zuha:

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de çok seviyorum Pasikam'ı :) canım benim :kiss:

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar inanın çok duygulandım güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim bende sizi mekandaki herkesi çokk seviyorum :kiss: Beni o kadar mutlu ettinizki anlatamam iyiki sizleri tanıdım :)

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Üye oldugum en güzel site benim için melekler mekanı ,burada ben hayatımdaki en güzel dostlukları sagladım.Yanımdaki arkadaşlarımdan daha yakın herkes burda bana.Tüm adminlerimizi çok seviyorum hepsi ayrı ayrı anlam taşıyorlar ama Pasi mi gercekten cok seviyorum bazı şeylerimi onunla çekinmeden utanmadan paylaşabiliyorum site dışında ablam gibi görüyorum onu ve çok seviyorummmmmmm

8. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    grup arkadaslarım pasimm finduk:kiss:
    sizii cok seviyom laa:seker:

Biricik pasika'ma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Biriciğim

Kayahan - Biriciğim

kayahan melek kayahan söyle karanlığa şarkı notaları % ŞİİR % Neler yaşadım şu kısa hayatımda Sen benim tek hatıramsın Hiç bir zaman doymadım sana Doyamam bin yıl daha yaşasamda Günlerden sen aylardan sen Yıllar zaten sensin Nasıl ayrılacağız biz seninle Ömrüm bin yıl olsa da doyamam sana Ellerin ellerimde olsun daima Beni sen uğurla son yolculuğuma En kırmızısından bir karanfil olsun Aç...
  2. Doğuş - Biriciğim

Doğuş - Biriciğim

biriciğim benim aşk gerçeğim benim Aglarim ama icimden kimsenin görmesini istemem Sen hisset hissetmediysen degerleri Yasanirmi sensiz bilirsin gerçegi 2x Biricigim benim ask gerçegim benim Sensiz olmaz olmaz olmaz bilirsin Biricigim benim ask gerçegim benim Yasanir mi sensiz söyle gercegi biricigim Of of bir of çekerim karsiki dag aglar Anam aglar Yüregim aglar Sen aglarmisin aglarmisin be...
  3. Biricik Aşkıımmm GÖKHAN ımaa...!

Biricik Aşkıımmm GÖKHAN ımaa...!

işte ben sensiz geçen bir güne daha merhaba diyorum. Tadı yokki bir somun ekmeğin,suyun, Soluduğum havanın, Tadı bile yok ne şekerin ne tuzun. Yokki sevdiğim yanımda...! Sabır, sabır çektikçe ufalanır parçalanır yüreğim... Beni bugün benimle bırakın acılarımla, Tükenip giden umutlarımla. özledim be sevgilim... çok özledimm seni.... Zalim şafak BİTSİN ARTIK... BİİTTTSİİİNN....! SEVİYORUM SENİİ...

Sayfayı Paylaş