gebe
  1. tatlıcadım

tatlıcadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

birileri fikir verebilir mi?

Konu, 'Deneme Odası' kısmında tatlıcadım tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar! Fikir almak istediğim şey sevgilime hediye yastık yapacağım, üzerine hergün okuyup sıkılmayacağı bir şeyler yazmayı istiyorum. Çok basit olmasını istemiyorum ve günlerdir kafayı yedim fikir veren meleklere şimdiden çok teşşekkür ederim :)

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bence ne yazacağını başklarına sormak yerine kendin seçmelisin..sonuçta bu yastık ikinizin arasında özel birşey bir başkasının sana verdiği tüyoyla yazman bana doğru gelmedi ..sen kendi hissettiklerinden bir şeyler yazmalısın oraya ki bu yastık ikinizin arasında bir bağ olsun ...illa çok şaşalı birşey arama derim ben sana ,içinden geleni yazman yeterli ,karşındaki insan için ne yazsan farketmeyecek çünkü o zaten ne yazsan da onu saklayacak her gün okuyacaktır :ehi:

3. tatlıcadım

tatlıcadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede haklısın :) teşekkürler canım

birileri fikir verebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Kışın, çocuklar çok sık hasta oluyor. Anneler çocuklarını evdeki ilaçlarla tedavi etmeyi deniyor. Soğuk algınlığı ilaçları bilinçsiz kullanıldığında, huzursuzluk ve uykusuzluk gibi etkiler doğuruyor.. Çocukları hastalandığında anne-babaların en sık sorduğu soru, 'Ona hangi ilacı verebilirim?' oluyor. Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Onur Kutlu, çocuklarda...
  2. Parke Tavsiyesi Verebilir misiniz ?

Parke Tavsiyesi Verebilir misiniz ?

Evlerimizin daha şık ve daha sağlıklı görünmesi için kullandığınız parke tavsiyelerini verimisiniz kızlar ? Hangi parke daha sağlam ? Hangi marka parke kullandınız metrekaresi kaç paraya yapıldı, ne kadar zaman sürdü yapılması ? :first:
  3. cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

7 aylık bir oğlum var ben ona bıldırcın yumurtası vermek istiyorum. Verebilir miyim ? Nasıl verebilirim. Daha ay olarak küçük mü ? Sizler nasıl verip yediriyorsunuz. Teşekkürler.
  4. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce

Sayfayı Paylaş