gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Birine sevginizin tümünü sunmak

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

BİRİNE SEVGİNİZİN TÜMÜNÜ SUNMAK

Birine sevginizin tümünü sunmak, o birinin de sizi aynı şekilde seveceğinin asla garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşıdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun.
    Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.
    Görünüşe aldanmayın; kandırıcı olabilir. Zenginliğe aldanmayın; yok olup gidebilir. Sizi güldüren birini seçin, çünkü karanlık bir günü aydınlatan şey bir gülümsemedir. Kalbinizi gülümsetebilen birini bulun.
    Öyle zamanlar vardır ki, bazen birini öylesine çok özlersiniz ki, onu hayallerinizden çıkarıp, gerçek hayatta kucaklamak istersiniz.
    Hayal etmek istediğiniz şeyi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun, çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız.
    Sizi tatlı kılacak kadar yeterli mutluluğunuz olsun, güçlü kılacak kadar acı deneyiminiz, insan kılacak kadar üzüntünüz, ve sizi mutlu kılmaya yetecek kadar umudunuz olsun.
    En mutlu kişiler, her şeyin en iyisine sahip olanlar değildir, onlar karşılarına çıkan her şeyin değerini en iyi bilenlerdir. Mutluluk; ağlayanlar, incinenler, araştırma yapanlar, ve çabalayanlar için vardır. Çünkü böyle insanlar hayatlarına giren her insanın önemini takdir edenlerdir.
    Aşk bir gülücük ile başlar, bir öpücük ile gelişir, ve bir gözyaşı ile son bulur. En parlak gelecek, unutulmuş bir geçmişin üstünde yükselir. Geçmişinizdeki kalp kırıklıklarını ve hataları silmezseniz, hayatın içinde ilerleme şansınız olmaz.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ve anlamlı ...

Birine sevginizin tümünü sunmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu nasıl bir sevgi?

Bu nasıl bir sevgi?

Japonya da yaşanmış gerçek bir sevgi hikayesidir. Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışarıdan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kotu hisseder ve ayni zamanda meraklanırda kertenkelenin...
  2. Bir mevsimlik sevgi

Bir mevsimlik sevgi

Bir mevsimlik sevgiydi beyin hücrelerimi kemiren…Mantığımın üstünü örten…Yoksa bir inatmıydı gözbebeklerimi hırsa büren…Ya da bir aşktı,gerçek bir aşk kelimeleri yitiren… Nerden başlasam,toplasam,çıkarsam olmuyor…İzlerin kalıyor sadece,gerçeğin kimbilir nerde?Yaramda kanamıyor artık,kabuk bağlamış;ama çok acıyor.Senli kavramlar arasında gidip geliyorum.Kah arkadaş kah sevgili…Bazen umrumda...
  3. Erol Evgin - Tüm Bir Yaşam

Erol Evgin - Tüm Bir Yaşam

Daha seni ilk gördüğümde Daha yüzüne baktığımda Bana baharı anımsatan Bir umut doldu içime Daha seni ilk gördüğümde Daha elini tuttuğumda Yaşamaya şimdi başlıyorsun Dedim kendi kendime Öyle büyük bir mutluluk Bir anlam verdi ki Seninle geçen o 1 yıl Yaşantıma Öyle çok sevdim ki seni Öyle çok ki anlatamam O bir yılın anlamını Bin yıl geçse de unutmam Öyle çok sevdim ki seni Öyle çok ki...
  4. Tüm Annelere Sevgiyle

Tüm Annelere Sevgiyle

Senden sonrası nasıl anlatmalı nasıl yaşanmalı , bir bile bilsem.... yollarımı kaybettim ardından o yolların çıktığı kapıları ; oysa hayatın başında ne güzel yollarım vardı. her biri ayrı ayrı kapılara çıkıyordu. Sevgi kapısına açıcak kalbim vardı senin sevginle beslenen, Aşk kapısı oysa anahtarını senin verdiğin sevginle açacaktım, mutluluk kapısı.... ve diğerleri her biri birbir...

Sayfayı Paylaş