gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bitirilemeyen Keşkeler

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hayatımmız boyunca bitmedi bu keşkeler benim yaşadığım keşkelerse hiç bitmedi her gece keşkeyle yattım ve her seferinde uçurumun ucunda hissediyordum kendimi sanki herşey bitmiş yolunsonu o uçurummuş gibi geliyor du bana ama her seferinde o son değildi işte daha çekilecek çilemin bitmediğini işaret ediyordu her intihar dan vazgeçişim. yaşamın boyunca yaptığın hiçmi güzel şey yok diyeceksiniz elbette var tabi ama yine de kötü hisler kötü gidişler hep iyiliklerimi örttü her iyiliğim cabuk unutuldu ama her hatam hep yüzüme vuruldu sanki tarih yazmış gibi herzaman hatalarım yüzüme çarpıldı tokat gibi yüzüme yaptığım iyilikleri ise söylediğim de onlar la övünme dediler hep ama kötülüğümü örtmek istedikce kabuk bağlamış yarayı kanattılar hep ciğerim yanıyor artık bitsin istiyordum nu gidiş bende hatasız yaşayım kusursuz olayın istiyordum ama olmadı sonradan öğrendim nedenini herkesin kızdığında benden hıncını neden aldığını bütün herkesin benden nefret ettiğini şimdi anlıyorum evet bende de hata olmuyor değil di ama ne yapa bilirim ben buyum sen neysen ben o yum hiç kimsenin bana iltifat etmediği ama her seferinde karşıma geçip ağladığı kavga ettiği ben kimim ben senim ben aynanım bildiğin kırıldığım da yedi yıl uğursuzlumdan korktuğun aynayım ben bana baktıkca nefretini kinini kustuğun rahatladıktan sonrada bir teşekkür bile etmeden gittin aynanım ben bana her baktığında kendini gördüğün sana dünyaların en güzel varlığını gösteren aynayım ben bana iyi bak çünkü orda sen varsın

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bitirilemeyen Keşkeler
    keske hayatimda keskelerim olmasaydi..........

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Bitirilemeyen Keşkeler

çok güzeldi sağol paylaşımın için ... keşkeler hep can yakar ... ama oluyo işte hep keşke diyoruz..

4. SEDNA

SEDNA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Keskesı olmayan bırılerı varmıdır????????

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    keskeler yerine umarım herkesin söyleyecegi söz iyiki olur umarımm

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

keşke demek bi daha hata yapmamaktıır..insanın yaratılışında vardır hata...hatalarımız olmasa insan olma özelliğimiz olmaz...

Bitirilemeyen Keşkeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşke!!!

keşke!!!

hayat malesef keşkelerle doluydur.....sizde keşke ile başlayıp niçin keşke dediğinizi söyleyeceksiniz.... başlıyorum.. keşke hayat herkese adil davransa...
  2. keşkelerim

keşkelerim

arkadaşlar bugün efkarlı günlerimden birindeyim galiba yine eskiyi düşünüp keşke dediğim okadar çok şey varki keşke evlenmeseydim küçük yaşta keşke bukadar erken yaşamasaydım hayatın kötü yanlarını keşke bana yapılan haksızlıklara susmasaydım kendimi şimdiki gibi savunabilseydim keşke eşim beni yapboz gibi bozupta yeniden şekillendireceği zaman ona dur ben buyum diyebilseydim şuan kendimi...
  3. keşke...

keşke...

Keşke duygularımı kagıtlara kalemlere sıgdırabilseydim... Sensizligin sonsuzlugu içinde yüzerken. belki o zaman beni anlayabilir, beni sevebilirdin o zaman göz yaşlarımın sebebini bilir, Şiirlerimin dilini çözebilirdin, belki o zaman gökyüzündeki bir martı kadar özgür Bir su damlası kadar dingin olabilirdim. Keşke sana duygularımı anlatabilseydim. Çünkü göz yaşlarımı kahkahalarımın arkasına...
  4. Keşke....

Keşke....

Herkesin keşke dediği birşey vardır. Hadi melekler sizin keşkeleriniz nelerdir? Keşke hep çocuk kalsaydım..

Sayfayı Paylaş