biz kadınlar 2

RoCCo

Yeni Üye
Üye
biz kadınlar 2
sevgilimle sevişiyoruz orgazma nasıl ulaşılır video orgazma nasıl ulaşılır kadın kadın video
Kız kardeşim 2

Kız kardeşim 2 hafta önce doktorların yanlış bir iğne yapması sonucu "öldü"... İlk gün inanamamıştım. Sadece ağlıyordum. Camide ve gömüldüğü süre içinde geçen zaman o kadar uzundu ki anlatamam. Ömrümden ömür, canımdan can gitti. Babamı ve annemi gördükçe ciğerlerim parçalanıyormuş gibi hissediyorum. İlk 3 gün mevlüde gelenlerin konuştukları konular müzik, moda, rejim vs vs. idi. Telefonlarını kapatmayan geri zekalıların müzik melodileri çaldı durdu. İnsanlardan nefret ettim. Yalnız kalmak için sürekli kaçıyorum ama nafile. Arkamdan güya bana teselli vermek için geliyorlar. Allah'a inancım tamamen bitmiş durumda. Şu anda Kur'an okuduğum halde hiçbir şekilde Allah inancım kalmadı. Gözyaşlarım bitmek tükenmek bilmiyor. Nereye baksam sadece onu hatırlıyorum. Halen inanamıyorum. Sorumlu olan doktor ve hemşireleri bulup sonsuza kadar işkence çektirmek istiyorum. Güzel kardeşim, Allah'a inanmasam da biliyorum, sen cennettesin. Keşke yanına gelebilsen canımın içi. Seni çok özledim ablacığım.

Tuvalete girip

Tuvalete girip ellerimi yıkadıktan sonra tam olarak kurulamıyorum. Ya çıkınca kupkuru görenler ellerimi yıkamadığımı zannedip benden iğrenirse? Biraz ıslak bırakmak lazım di mi? Ne olur, ne olmaz!

Orgazm olduğunda

Orgazm olduğunda ağlayan veya gülenlerin itiraflarını daha evvel burada okumuştum. Bugün sevgilimle arabada sevişirken öyle bir orgazm oldum ki, sonrasında bana sarıldığında gözlerimin dolduğunu fark ettim. (Ama ağlamadım.) Bunca sene evli kalıp şimdi ise sonu ne olacağı belli olmayan bir beraberlik yaşıyorum diye mi duygulandım yoksa evliliğimde gerçek anlamda ya da daha doğrusu böyle bir orgazm yaşamadığım için mi duygulandım yoksa duygularım mı şaşırdı anlamadım gitti.

Esim, her istediginde

Esim, her istediginde onunla beraber olmami bekliyor. Istemezsem beni, kadinlik gorevimi yapmamakla sucluyor. Erken bosalma sorunu var. Ilginc olansa, benim vucudumun onu erken bosalttigini iddia ediyor! Aramizda artik ne seks ne de sevgi var. Maalesef evliligimizden geriye sadece iki imza kaldi.

17 yaşında ilk

17 yaşında ilk cinsel ilişkimi yaşadım. Aklımca özgürleştiğimi düşünüyordum. Çok pişmanım. Fakat karar verdim. Sanki böyle bir şeyi hıç yaşamamışım gibi hayatıma devam edeceğim. Yani yeniden "bakire" olacağım. Hatta bu fikrimden şimdiki erkek arkadaşıma da bahsettim. Kaç gün sonra, hangi bahaneyle benden ayrılacağını merak ediyorum. Ne olursa olsun, seksin bu kadar pazarlandığı bir dünyada asıl şimdi özgür olacağım.
Malum bölgeye

Malum bölgeye ağda yaptım. Ancak acısına dayanamadığım için ucuna doğru olan kısımları, yani en hassas yerleri alamadım. Tuvalette her gördüğümde kendimi top sakal bırakmış gibi hissediyorum!

Sevgilimin evindeydik

Sevgilimin evindeydik. Sevişmeye başladık. İlk defa sevişiyor olmamızın verdiği heyecandan olsa gerek, öpüşme esnasında sevgilimin burnu kanamış! Gözlerimiz kapalı öpüştüğümüz için ancak birkaç dakika sonra farkedebildik. Gözlerimizi açtığımızda yastık ve çarşaf dahil olmak üzere yüzümüzün kan içinde kaldığını gördük! Elimizi, yüzümüzü yıkayıp sevişmeye kaldığımız yerden devam ettik. Annesi çarşafı o şekilde kanlar içinde gördüğünde ne düşündü acaba?

Sevgilime kravat

Sevgilime kravat almak için Ankara Migros'taki Beymen mağazasına gittim. İçeride bir koşuşturmaca vardı. Derken birine çarptım. Mağazada bir anda hayat resmen durdu. Herkes bana bakıyordu. Ne olduğunu anlamadım tabii. Özür dilemek için arkamı döndüğümde karşımda Ahmet Necdet Sezer duruyordu!
Aldığım seksi bir

Aldığım seksi bir iç çamaşırını sürpriz olarak giyip oturma odasına geldim. Eşimin üzerime atlamasını beklerken ne yaptı dersiniz? Koşarak gitti ve fotoğraf makinesini aldı. Bir sürü fotoğrafımı, daha sonra kendi kendine bakıp tahrik olmak için keyifle çekti ve oturup televizyon izlemeye başladı! Sinirimden ağlayacak gibi oldum. Gittim üzerimi değiştirdim

2 yıldır her gün

2 yıldır her gün alışveriş yaptığım bakkalı topallarken görünce, "Geçmiş olsun. Bacağınıza ne oldu?" diye sordum. Adam yüzüme tuhaf tuhaf baktı, "10 yıl önce trafik kazası geçirdim. O zamandan beri topallarım" dedi! Mağmanın da mağmasına nasıl gidilir bilen var mı?

Geri