gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Blackberry 10 ne zaman çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tam bir android tutkunuyum. Merak ediyorum blackberry 10 ne zaman çıkacak, gözüm kulağım haberlerde :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013′ün başında çıkması planlanan Blackberry telefonu çıkış tarihi belirlendi.
    Akıllı telefon piyasasında tutunmaya çalışan Blackberry yeni telefonu Blackberry 10 ‘ un çıkış tarihini açıkladı.
    Blackberry 10 ‘ un çıkış tarihi 30 Ocak 2013 olarak açıklandı. Kanada merkezinde yayın yapan RIM, bu tarihte Blackberry 10′nun iki farklı modelini piyasaya sunacak. Telefonun dünyanın bir çok yerinde aynı anda piyasaya sürüleceği belirtildi.

BlackBerry 10 Oyun, Performans, Sosyal Ağlar, Hobi ve Multimedya kategorilerinin de içerisinde bulunduğu geniş bir yelpazeden dünya çapında önemli uygulamaların yanı sıra iş dünyası ve kurumsal kullanıma yönelik uygulamalar da içeriyor olacak.

Blackberry 10 ne zaman çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes 2012 ne zaman çıkıyor

Pes 2012 ne zaman çıkıyor

pes 2012 ne zaman çıkacak Ya ben yazın oyun oynamaya bayılıyorum bu futbol oyunu pes 2012 tam olarak hangi tarihte çıkıyor videosu vs var mı yada tarihi teşekkürler.
  2. Blackberry 10 X10 ne zaman çıkıyor ?

Blackberry 10 X10 ne zaman çıkıyor ?

Blackberry tam karizma telefon ve ben ne zaman çıkacağını merak ediyorum, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim lütfen. Teşekkürler şimdiden..
  3. Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

windows 9, windows 9 çıkış tarihi, windows 9 ne zaman çıkacak Sevgili melekler, hızla gelişen teknolojiyle birlikte Windows ailesi de gelişmeye devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru deneme amaçlı ilk versiyonunu tanıtacak olan Windows 9 hakkında henüz ayrıntılı bilgi bulunmuyor. Öyle ki yeni işletim sisteminin Windows 9 adıyla mı anılacağı yoksa farklı bir isim mi seçileceği bile henüz...
  4. Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy Note 4 Ne zaman çıkıyor?

Galaxy note 4 özellikleri,Galaxy note 4'ün fiyatı eknik özellikleri,note serisinin yeni amiral serisi,Galaxy note 4 galaxy s5 ile aynı mı,galaxy note 4 mü galaxy s5 mi almalıyım,galaxy note 4 ne zaman çıkıyor Piyasada telefonuna not almak isteyenlerin imdadına hızır gibi yetişen Note serisi, bu yıl dördüncüsüyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlıklarla birlikte söylentiler de gelirken,...
  5. İOS 8 ne zaman çıkıyor?

İOS 8 ne zaman çıkıyor?

ios 8 ne zaman çıkıyor,ios 8 teknik özellikleri nelerdir,ios 8 ne zaman geliyor,ios 8 hakkında bilgiler iOS 8 bu akşam TSİ 20.00 sularında tüm dünya genelinde iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak. Peki iOS 8 ile birlikte kullanıcıları yeni ne bekliyor? Geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni iPhone 6 modelleriyle en büyük ekranlı akıllı telefon modellerini tanıtan Apple, yeni işletim...

Sayfayı Paylaş