gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Bloglar Modernizasyona Tabi Edilmiştir.

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kendi profilinizden oluşturduğunuz / oluşturacağınız blog girdileri artık modernizasyona tabi edilmiştir. Başka bir deyişle, site yöneticileri tarafından açmış olduğunuz blog yazıları kontrol edildikten sonra yayına alınacaktır. Ha keza bloglara yapılan yorumlarıda kontrol altında tutmak adına modernizasyona tabi ettik.

Bilgilerinize.

Sadmin

Bloglar Modernizasyona Tabi Edilmiştir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçeklerin dili tabi anlayana

çiçeklerin dili tabi anlayana

AÇELYA: Nefse hakimiyet. AÇELYA (Hint): "Gerçek şu ki, herşey bitti!" ADAÇAYI: Eşler arasında "Biz iyi bir aileyiz" mesajıdır. AKASYA:(Pembe veya Kırmızı) Güzellik, zerafet ve incelik; "Seni beğeniyorum." AKASYA: (Beyaz) Dostluk; "Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz arkadaşça..." AKASYA (Sarı): Platonik aşk, isimsiz aşık... ANANAS: "Sen...
  2. Iflasa Tabi şahislar Hakkindaki Takip

Iflasa Tabi şahislar Hakkindaki Takip

kimler iflasa tabidir iflasa tabi kişiler tabi olmak olma şahıs iflası Madde 43 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/21 md.) İflas yolu ile takip, ancak Ticaret Kanunu gereğince tacir sayılan veya tacirler hakkındaki hükümlere tabi bulunanlar ile özel kanunlarına göre tacir olmadıkları halde iflasa tabi bulundukları bildirilen hakiki veya hükmi şahıslar hakkında yapılır. Şu kadar ki, alacaklı...
  3. Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..
  4. bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

Ben de blog sahibi olmak, tecrübelerimi paylaşmak istiyorum ama bunu nasıl yapacam.Bloggerda blog nasıl açılır ?
  5. Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

deniz seki iyisin tabi,deniz seki son şarkısı,deniz seki albümsüz şarkısı iyisin tabi,deniz seki iyisin tabi sözleri, Kimbilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine Hissetmeden öylesine Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur İhanetin dizelerinde damlalar savrulur Geçmez sanırsın aşk matemin Sen bekle de ben beklerim Bir tek bana kötüyüm deme İyisin...

Sayfayı Paylaş