gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bö- Kız İsimleri

Konu, 'b-Kız İsimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Böbülük: gül goncası Böğürtlen: dikenli bir çalı

Böğüş: akıl, zeka

Bö- Kız İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bö- Erkek İsimleri

Bö- Erkek İsimleri

Böğrek: savaş cephesinde ordunun merkezi ve kanatları Böke: kahraman, güçlü kimse önder, başkan kabadayı güreşçi, pehlivan Bölükbaşı: askeri terim Börçek: zülüf saç Börçetin: eski tarihçilere göre Türkleri ergenekon' dan kurtaran demircinin adı Börk: yuvarlak kalpak Börklü: kalpak giyen adam Börteçin: dağı eriterek Türkleri ergenekon' dan çıkartan demirci Börü: kurt Börühan: savaşçı...
  2. Kız Böyle  İstenirr

Kız Böyle İstenirr

Hani böyle tanık oldunuz mu hiç bilmiyorum ama kız isteme muhabbetleri vardır.Gördük beğendik,Allahın emri peygamberin kavliyle.... diye uzar gider.Cevaplarda hep aynıdır ehh gençler anlaşmış bize laf düşmez.derler başka türlü oldugunu ben hiç görmedim işitmedim takiiiiii burdakileri görene kadar. 1. -ver ulan! Kaynak : yorumla.net - kız böyle istenir! / kız isteme diyalogları -al! -saol!...
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş