gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı • 0,8 lt.lik ayrılabilir, ölçekli meyve suyu haznesi
    • Sağa sola dönebilen sıkma başlığı
    • Sıkma başlığına basarak otomatik açma / kapama
    • Kablo sarma yeri
    • Toz girmesini engelleyen üst kapak
    • Ayarlanabilir posa ayarı
    • Otomatik Kablo Sarma
    • Toplam güç: 25 W.

bocsh MCP 3507 - CereaLine Narenciye Sıkacağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bocsh - Mikser

bocsh - Mikser

bocsh - Mikser • 2 Adet Çırpma, 2 Adet Yoğurma, 1 Adet Püreleme Ucu • Plastik Destekler Sayesinde Kaymayı Önleyen Emniyet Sistemi • Toplam Güç: 350 W.
  2. bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı • 0.8 lt. Kapasiteli Ayrılabilir, Ölçekli, Büyük Meyve Suyu Haznesi • Büyük/Küçük Meyveler İçin Universal Sıkma Başlığı • Sağa ve Sola Dönebilen Sıkma Başlığı Sayesinde Mükemmel Sonuç • Sıkma Başlığına Basarak Otomatik Açma-Kapama • Pratik Kablo Sarma Yeri • Kolay Temizlenebilir (Kap, Süzme Sepeti Gibi Parçalar Bulaşık Makinesinde Yıkamaya Uygundur.) • Toz...
  3. bocsh - Katı Meyve Sıkacağı

bocsh - Katı Meyve Sıkacağı

bocsh - Katı Meyve Sıkacağı • Her türlü meyve / sebze sıkmaya uygun dizayn • Uzun meyve / sebzeler için ikinci doldurma ağzı • Bosch’ a özgü santrifüjlü filtre • Doğrudan kaba dökme özelliği • Otomatik posa atma • Çıkarılabilir posa kabı • Kablo sarma yeri • Kaymayı önleyen lastik ayaklar • Meyve doldurma tepsisi ters çevrildiğinde aynı zamanda kapak...
  4. bocsh - Dilimleyici

bocsh - Dilimleyici

bocsh - Dilimleyici • Muhafazalı Kesici Çelik Kanat • Maksimum Dilim Kalınlığı: 17 cm. • Kablo Saklama Bölmesi • Toplam Güç: 140 W.
  5. Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu?

Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu?

nar suyu sıkacağı nar ve narenciye sıkacağı katı meyve Kızlar birkaç gündür araştırıyorum ama bir türlü tatmin edici bilgiler bulamadım şimdi şöyle diyeyim evimizde katı meyve sıkacağı var ama ben özellikle nar suyu çıkarabilen birşeyler arıyorum narenciye sıkacaklarının bu işi yaptığını söyleyenler oldu çevremden ama eğer sizlerinde bu konuda deneyimi varsa yardım ve fikirlerinizi...

Sayfayı Paylaş