gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bodrum'da Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bodrumda denize girilecek yer, bodrumda nereye gidilir, bodrum plajları
    Sevgili melekler, Ege Bülgesi'nin incisi, şarkılara şiirlere ilham olmuş güzel Bodrum'da denize girilecek yerleri öğrenmek isteyenler için hemen bilgi verelim...

bodrum.jpg

Bodrum'un Mavi Bayraklı Plajları
    1) Kumbahçe
    2) Bardakçı Koyu
    3) Club İsis
    4) Milta Tatil Köyü
    5) Samara Otel
    6) Yalıkavak
    7) Gümüşkaya Koop I
    8) Gümüşkaya Koop II
    9) Göltürkbükü
    10) Bodrum Resort
    11) Bitez Aktur
    12) Bitez II (Halikarya)
    13) Ortakent-Yahşi Scala Beach
    14) Bağla Koyu
    15) Club Armonia
    16) Günbatımı Plajı
    17) Club Kadıkale-Club Armonia
    18) Bodrum Evleri
    19) Akbük Club Patio
    Ayrıca Bodrum yarımadasındaki üç marina da mavi bayraklı:
    Milta Bodrum Marina, Turgutreis D-Marin, Yalıkavak Port Bodrum'da güvenle denize girebilirsiniz.

Bodrum'da Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Norveç'in En Güzel Yerleri

Norveç'in En Güzel Yerleri

Norveç'in En Güzel Yerleri nerelerdir biliyorsanız lütfen Norveç'de gezilecek gidilecek yerleri yazın arkadaşlar.
  2. Polonyanın En Güzel Yerleri

Polonyanın En Güzel Yerleri

Polonyanın En Güzel Yerleri nereleri bilen varsa bu sayfaya bilgi verin.
  3. Kuşadası'nda Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

Kuşadası'nda Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

kuşadasında nerde denize girilir, kuşadası denize girilecek yerler, kuşadası plajları Sevgili melekler, dünyanın kirlenmemiş endenr körfezlerinden biri olan Kuşadası Körfezine sadece yolcu ve turizm amaçlı olarak gemiler uğrar. Yük gemilerinin uğramaması körfezin temiz kalmasını sağlamıştır. Eğer bu yaz istikametiniz Kuşadası olacaksa, aşağıdaki Kuşadası'nda denize girilecek yerlerle ilgili...
  4. Didim'de Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

Didim'de Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

didimde denize girilecek yerler, didim plajları, didimde nerde denize girilir Sevgili melekler, Türkiye'nin en güzel plajı olan Altınkum'un yer aldığı Didim'de tatilini geçirmek ve beldeyi tanımak isteyenler için, Didim'de denize girilecek yerler hakkında yazılan aşağıdaki makaleyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.. Didim plaj bakımından hem çok zengin ve hem de ilginçtir. Türkiye’nin...
  5. Kaş'ta Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

Kaş'ta Denize Girilebilecek En Güzel Yerler 2014

kaşta denize nerden girilir, kaş plajları, kaş denize girilecek yerler Sevgili melekler, Akdeniz'in incisi güzel Antalya'nın turistik beldelerinden biri olan Kaş'ta denize girebileceğiniz en güzel yerleri sizler için araştırdık... Hidayetin Koyu Kaş’ın sakinliğine ve güzelliğine eşlik eden koylardan biri olan Hidayetin Koyu, denize girmek için tercih edebileceğiniz yerlerden biri...

Sayfayı Paylaş