boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım şarkı sözü unutma beni bogazımda dügümlenen şarkısı dinle
    Dokunsalar ağlayacağım.
    İyi demek adettendir ya iyiyim dedim değilim.
    Gidiyormusun diye sorma bana.Gönderen sen sensin.ne terk etmeyi istedim seni nede daha yaşamadığımız mutluluğu toprağa gömmeyi istedim.Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endişeli bir sözünle bin kenti yakacak kadar güç verirdin bana.Ama inandıramadım seni sen sorgularken beni kafanda.Ben senin gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla bir tek sözün bağlardı beni sana oysa sen hep susmakla yetindin.Sevginin içine bir kez girdimi kuşku teslim alır bedenleri.Sütten çıkmış ak kaşık değilim ama yalanı sokmadım ikimizin dünyasına.
    O dünyaki sevgi ve mutluluk üzerine kurulmuştu nasılda güzeldi ama bunu sen yıkan kişi oldun nasıl ikna edebilirim seni.Ben sevgi dedim sen hayır dedin zaten az konuşan sen olumsuz ne kadar sözcuk varsa bulup çıkardın ortaya ben bir şey diyemedim.Ne kadar zarar vermişim sana meğer .
    Nasıl değiştirmişim seni oysa hiç böyle düşünmemiştim kimseye zarar vermek istemem ben kimseyi olduğundan farklı bir hale getirmek istemem .
    Demekki gitmemin zamanı geldi işte gidişim yürekten değil zorunluluktan sanma bu sevgiyi başka kimliklere taşırım sanmaki benden sakladığın gülüşlerini yalancı yüzlerde ararım.
    Senide götürürüm yüreğimde yokluğunu taşırım.
    Bulup bulup kaybettim seni.N e yazıkki toz duman edemedim kuşkularını Ne yazıkki bedenimin kokusu kalacak kokladıkca beni bir yanlışa kurban ettiğini anlayacaksın..
    Şimdi iyi olan ne varsa üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört bir yanımı ve ben iyi olmanın eşiğinde korkulara kapılıyorum.
    Ben kendimi görmüyorum duymuyorum ve bilmiyorum. Dokunsalar ağlayacağım bir ömür boyu ve değseler hüznüme döküleceğim parça parça.Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım ya seni kazanacaktım yada kendimden vazgeçecektim hem seni kaybettim hemde kendimden vazgeçtim...

boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ağlayacağım

Hüzün yıldızları parlıyor bugün gökyüzünde.. Bu gece yine için için yanıyorum..Oturmuş seni düşünüp ağlıyorum.. Seni, gidişini, sevişini, herşeyini...Unutamıyor işte seni şu yaralı kalbim..Yaptıklarını hatırlayıp, pişman oluyor...Seni düşünüyorum bu gece, karanlık gökyüzünde...Simsiyah gökyüzünde parlayan yıldızları seyrediyorum..Onları sana benzetiyorum..Kararmış kalbimin bir kenarında yanan...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dokunsalar Ağlayacağım

Bir çiçek gibiydin taze dalında Rengine doymadan bırakıp gittin Sonnahar gelmeden rengin solmadan Ayrılık yeline kapılıp gittin Gittin de benim belimi büktün Şimdi dokunsalar ağlayacağım Ardından karalar bağlayacağım Nasılsın deseler ağlayacağım Bu gurbette neler geldi başıma Zehir kattın ekmeğime aşıma Doyamadan şu gencecik yaşıma Ayrılık yeline kapılıp gittin __________________
  3. Dokunsalar Yüreğim'e

İyi' demek adettendir ya ! 'İyiyim' dedim… Değilim. Anlatılması zor bir duygu içimde ki. Her harf Her kelime Ve her cümle, olduğundan ya çok basit ya da daha karmaşık bir hale getiriyor dilime getiremediklerimi. Birgün konuşmayı unutmak, sadece susmak istiyorum. Birgün susmayı unutmak, olur olmaz konuşmak istiyorum. 'Kime, neye konuşursan konuş' diyorum… Yeter ki susma!...
  4. Hıçkırıklar

Hıçkırıklar Saatler bitmiyor Yapayalnızım Gülmek istiyorum , Gülemiyorum Sensiz olmakmıdır Hep alınyazım Bilmek istiyorum Bilemiyorum Esirgedin Nazlı hilal kaşını Harap ettin çiçek kokan başını Yüreğime akan göz yaşını Silmek istiyorum Silemiyorum Sanki herşey efsaneydi , masaldı Ayrılık ruhumu elimden aldı Gözlerim yollara takılıp kaldı Gelmek istiyorum Gelemiyorum Göğüs germek için...
  5. Dokunsalar kopacak gibiyim...

Dokunsalar kopacak gibiyim.. Taze aşıkların, kan torbaları ellerinde; benimse tek ziyaretçim rüzgar bu ara. " Şimdiye değin işitmedim hiçbir kapı gıcırtısının "bekle, ben de geliyorum" dediğini gidenin ardından Ve göremedim de, bir şimşeğin silkeleyebildiğini kösnül geçmişlerin hazan tozlarını. Taze aşıkların, kapsama dışı anıları sergilerde ; benimse tek intibam dinmez bir...

Sayfayı Paylaş