boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
boğazımda düğümlenen hıçkırıklar dokunsalar ağlayacağım
boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım boğazımda düğümlenen hıçkırık olayım şarkı sözü unutma beni bogazımda dügümlenen şarkısı dinle
Dokunsalar ağlayacağım.
İyi demek adettendir ya iyiyim dedim değilim.
Gidiyormusun diye sorma bana.Gönderen sen sensin.ne terk etmeyi istedim seni nede daha yaşamadığımız mutluluğu toprağa gömmeyi istedim.Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endişeli bir sözünle bin kenti yakacak kadar güç verirdin bana.Ama inandıramadım seni sen sorgularken beni kafanda.Ben senin gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla bir tek sözün bağlardı beni sana oysa sen hep susmakla yetindin.Sevginin içine bir kez girdimi kuşku teslim alır bedenleri.Sütten çıkmış ak kaşık değilim ama yalanı sokmadım ikimizin dünyasına.
O dünyaki sevgi ve mutluluk üzerine kurulmuştu nasılda güzeldi ama bunu sen yıkan kişi oldun nasıl ikna edebilirim seni.Ben sevgi dedim sen hayır dedin zaten az konuşan sen olumsuz ne kadar sözcuk varsa bulup çıkardın ortaya ben bir şey diyemedim.Ne kadar zarar vermişim sana meğer .
Nasıl değiştirmişim seni oysa hiç böyle düşünmemiştim kimseye zarar vermek istemem ben kimseyi olduğundan farklı bir hale getirmek istemem .
Demekki gitmemin zamanı geldi işte gidişim yürekten değil zorunluluktan sanma bu sevgiyi başka kimliklere taşırım sanmaki benden sakladığın gülüşlerini yalancı yüzlerde ararım.
Senide götürürüm yüreğimde yokluğunu taşırım.
Bulup bulup kaybettim seni.N e yazıkki toz duman edemedim kuşkularını Ne yazıkki bedenimin kokusu kalacak kokladıkca beni bir yanlışa kurban ettiğini anlayacaksın..
Şimdi iyi olan ne varsa üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört bir yanımı ve ben iyi olmanın eşiğinde korkulara kapılıyorum.
Ben kendimi görmüyorum duymuyorum ve bilmiyorum.
Dokunsalar ağlayacağım bir ömür boyu ve değseler hüznüme döküleceğim parça parça.Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım ya seni kazanacaktım yada kendimden vazgeçecektim hem seni kaybettim hemde kendimden vazgeçtim...

Geri