~~ boncuk işi salon takımları ~~

Konu, 'Oda Takimi Modelleri' kısmında golgeeylul tarafından paylaşıldı.

1. golgeeylul

golgeeylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları
    Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim.
    El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa çıkarmaya karar verdim. Siteye koyduğum çalışma resimleri numune içindir. Elimde fazla olanlar direkt satışa sunulacaktır. Diğer çalışmaları sipariş üzerine hazırlayacağım. Siparişin ayrıntıları (renk-model- teslim süresi vb.) karşılıklı görüşülerek belirlenecektir.
    Siparişler için %25 kapora alınır, iş bitiminde kargoya hazır olduğunda kalan meblağ tahsil edilir. Eşimin anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim.
    DEĞİŞİK BONCUK ŞEKİL-RENK VE TASARIMLARI HAKKINDA BİLGİ ALINIZ !
    FARKLI TASARIMLAR; BONCUK VE KURDELA KOMBİNASYONLARI, İSTEĞE GÖRE TASARLANABİLİR. DEĞERLİ SİPARİŞLERİNİZİ BEKLİYORUM....

BİLGİSAYARDA YAPILMIŞ ÇALIŞMALARDAN YADA KENDİ ÖNERDİĞİNİZ BONCUK-RENK-ŞEKİL TASARIM ÖNERİSİYLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ..

LÜTFEN BEĞENDİĞİNİZ TASARIM İÇİN NUMUNE İSTEYİNİZ !

[email protected]

http://boncukisleri.azbuz.com/SlideView.jsp?slideId=76000000000059546

http://img268.imageshack.us/g/resim1gd.jpg/

ImageShack -

ImageShack -

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o cicekler neyle yapısıyor ?

3. onerose

onerose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok değişik ve güzel olmuş tşk.ler paylaşımın için

4. golgeeylul

golgeeylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginize teşk; suya dayanıklı şeffaf özel bir tutkalı var.. tasarımları eşim pc'de yapıyor, ben de siparişleri yapıyorum..

5. Mira

Mira Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    süperler..bendede var böyle bir takım..dantelden daha çok seviyorum..pırıltıyı ışıltıyı çok severim :) emeğine sağlık arkadaşım :)

6. urbe_mere

urbe_mere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değişik güzel olmuş..

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bende yapıyorum böyle kasnak işi ellerine sağlık canım

~~ boncuk işi salon takımları ~~ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. salon takımları

lüks salon takımları lüx salon takımları Lüks Salon Takımları
  2. salon için koltuk takımları

şık salon koltuk takımları salon koltuk takımları 2010 aşkı memnu koltukları salon için şık ve modern koltuk takımı modelleri arıyorum hanımlar
  3. Salon takımları 2011

salon mobilya, salon mobilyaları 2011, salon mobilya takımları, salon mobilya takımları 2011, 2011 salon takımları, 2011 salon mobilyaları, salon takımları, salon takımları mobilya, salon takımları mobilya modelleri, salon takımları modelleri, Salon mobilya takımını değiştirmek isteyen Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize, 2011'in en şık salon takımlarını bir araya getirdik...
  4. Boncuklardan Salon takımı

boncuktan salon takımı boncuk işi, oda takımı, peçeteleri ve şömen tablosu, yapılışı, malzemeleri , nelerdir, hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz Meleklerim boncuktan yapılan oda takım parcasını anlatıoyorum sizlere.. Salon takımının vitrin içine serilecek parçası. 1. aşama: 11 tane boncuk diziyoruz ve resimdeki gibi bir yuvarlak oluşturuyoruz. 2.aşama: boncuklarımızı 1 boru 3...

Sayfayı Paylaş