~~ boncuk işi salon takımları ~~

Konu, 'Oda Takimi Modelleri' kısmında golgeeylul tarafından paylaşıldı.

1. golgeeylul

golgeeylul Yeni Üye

boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim.
    El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa çıkarmaya karar verdim. Siteye koyduğum çalışma resimleri numune içindir. Elimde fazla olanlar direkt satışa sunulacaktır. Diğer çalışmaları sipariş üzerine hazırlayacağım. Siparişin ayrıntıları (renk-model- teslim süresi vb.) karşılıklı görüşülerek belirlenecektir.
    Siparişler için %25 kapora alınır, iş bitiminde kargoya hazır olduğunda kalan meblağ tahsil edilir. Eşimin anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim.
    DEĞİŞİK BONCUK ŞEKİL-RENK VE TASARIMLARI HAKKINDA BİLGİ ALINIZ !
    FARKLI TASARIMLAR; BONCUK VE KURDELA KOMBİNASYONLARI, İSTEĞE GÖRE TASARLANABİLİR. DEĞERLİ SİPARİŞLERİNİZİ BEKLİYORUM....

BİLGİSAYARDA YAPILMIŞ ÇALIŞMALARDAN YADA KENDİ ÖNERDİĞİNİZ BONCUK-RENK-ŞEKİL TASARIM ÖNERİSİYLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ..

LÜTFEN BEĞENDİĞİNİZ TASARIM İÇİN NUMUNE İSTEYİNİZ !
    [email protected]

http://boncukisleri.azbuz.com/SlideView.jsp?slideId=76000000000059546

http://img268.imageshack.us/g/resim1gd.jpg/

ImageShack -

ImageShack -

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

o cicekler neyle yapısıyor ?

3. onerose

onerose Yeni Üye

çok değişik ve güzel olmuş tşk.ler paylaşımın için

4. golgeeylul

golgeeylul Yeni Üye

ilginize teşk; suya dayanıklı şeffaf özel bir tutkalı var.. tasarımları eşim pc'de yapıyor, ben de siparişleri yapıyorum..

5. Mira

Mira Üye

süperler..bendede var böyle bir takım..dantelden daha çok seviyorum..pırıltıyı ışıltıyı çok severim :) emeğine sağlık arkadaşım :)

6. urbe_mere

urbe_mere Yeni Üye

değişik güzel olmuş..

7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye

bende yapıyorum böyle kasnak işi ellerine sağlık canım

~~ boncuk işi salon takımları ~~ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. salon takımları

lüks salon takımları lüx salon takımları Lüks Salon Takımları
  2. salon için koltuk takımları

şık salon koltuk takımları salon koltuk takımları 2010 aşkı memnu koltukları salon için şık ve modern koltuk takımı modelleri arıyorum hanımlar
  3. 2011 Merinos Salon Takımları

merinos koltuk takımları 2011 merinos salon takımı salon takımları koltuk 2011 Evlenecekler evini yenileyecekler,Merinos'un sizler için hazırladığı 2011 salon takımlarına bakmadan geçmeyin.Zevkinize ve bütçenize uygun bu modelleri mağazalarda bulabilirsiniz...
  4. Salon takımları 2011

salon mobilya, salon mobilyaları 2011, salon mobilya takımları, salon mobilya takımları 2011, 2011 salon takımları, 2011 salon mobilyaları, salon takımları, salon takımları mobilya, salon takımları mobilya modelleri, salon takımları modelleri, Salon mobilya takımını değiştirmek isteyen Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize, 2011'in en şık salon takımlarını bir araya getirdik...
  5. 2011 İkea salon vitrin takımları

ikea salon takımları salon vitrin takımları ikea salon vitrin takımları, takımı, 2011, modelleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar. "İkea evinizin herşeyi" diyen İkea Mobilya'dan yılın salon vitrin takımları burada Melek'ler:)
  6. Şık Salon Takımları 2012

salon takımları modelleri 2012 salon takımı modası salon takımları modelleri 2012 şık salon takımları çok şık salon takımları ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık evinizi yenilemenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız, hazır yeni yılla birlikte bu planlarınızı harekete geçirin melekler :) Yen yılla birlikte yeni bir başlangıç yapın. Önce duvar kağıtları ile işe başlayın. Bu yıl duvar...
  7. Boncuklu Salon Dantel Takımları 2012

boncuklu dantel takımları boncuklu salon takımları boncuklu salon takımı dantelleri Binbir emek, göznuru dökülerek yapılan el işlerinin maddi değeri yanında manevi değeri çok daha büyüktür melekler :) Son zamanlarda özellikle boncuk takımları göznuru dökülerek yapılan işlemelrin başında geliyor. Biz de beğendiğimiz takımları derledik ve sizlerle paylaşmak istiyoruz :)
  8. 2012 Doğtaş Salon Koltuk Takımları

doğtaş 2012 salon takımları doğtaş 2012 koltuk takımları Yeni evlenen, evlerinde bir değişiklik yapma zamanı gelmiş olan ya da artık koltuklarında hayır kalmayan sevgili melekler :) Mobilya sektörününü başarılı firmalarından biri olan Doğtaş 2012 koltuk takımları modelleriyle evlerinize yerleşmek için can atıyor. Size en yakın Doğtaş mobilya mağazasından ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi...
  9. 2014 En Modern Salon Takımları ve Fiyatları

Modern İstikbal Koltuk Takımları Yeni Sezon Salon Takımı Modelleri En Farklı Salon Takımı Modelleri 2014 Salon takımınızı yenilemeyi düşünüyorsanız İstikbal kalitesinden vazgeçmemeniz gerekmektedir. Kalitesinden ödün vermeyen ve şıklığı asla elden bırakmayan İstikbal koltuk takımları modern oda dekorasyonları yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Odalarınızda renk olarak istediğiniz rengi seçerek...
  10. Asil Zarif Şık Kelebek Salon Takımları

kelebek salon takımları kelebek 2015 salon takımları kelebek salon oturma grupları kelebek salon takımı fiyatları Kendine has tarzı ile popüler olan ve kendini geliştirerek mobilya dünyasına damga vuran Kelebek Mobilya oldukça ilgi çekici konseptleri ile yine karşınızda. Salon takımınızın artık yenilenme zamanı mı geldi? Eski mobilyalarınızdan sıkıldınız mı? İşte Kelebek Mobilya salon...

Sayfayı Paylaş