gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklardan Salon takımı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

boncuktan salon takımı boncuk işi, oda takımı, peçeteleri ve şömen tablosu, yapılışı, malzemeleri , nelerdir, hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz

Meleklerim boncuktan yapılan oda takım parcasını anlatıoyorum sizlere..

Salon takımının vitrin içine serilecek parçası.

1. aşama: 11 tane boncuk diziyoruz ve resimdeki gibi bir yuvarlak oluşturuyoruz.
    2.aşama: boncuklarımızı 1 boru 3 boncuk 1 boru şeklinde diziyoruz ve dipteki ilk boncuktan geçiriyoruz sonuç aşağıdaki gibi olacak.
    bu şekle getirdikten sonra diğer sıraları 1 boru 3 boncuk şeklinde devam edeceğiz. aşağıdaki gibi iğnemizi borudan yukarıdan aşağı olacak şekilde geçiriyoruz ve dipteki boncukve yanındaki boncuktan da geçirip çekiyoruz. boru boncuklarımız 11 tane olana dek aynı şeyi tekrarlıyoruz.

12. boru boncuğumuzu da taktıktan sonra 1. sıradaki boru boncuktan yukarı çıkıyoruz.

ve 3 tane kum boncuğumuzla 1. sıradaki 3lü kum boncuğumuzun 2 tanesinden de iğnemizi geçirerek motifimizin göbeğini oluşturuyoruz.

3. aşama: 5 tane kum boncuk diziyoruz ve 3lü boncukların ortasında kalan(2.lerden) boncuklardan geçirerek çiçek şeklinde sıramızı tamamlıyoruz.

5li boncuk sıramızı resimdeki gibi tamamlıyoruz.

sırasıyla 7 boncuk ve 9 boncuk dizerek motifimizin orta kısmını da tamamlıyoruz.
    4. aşama: 1 boru 3 boncuk 1 boru dizereken son sıramızı tamamlıyoruz.NOT: motifleri birleştirmek için son sıramızı dizerken 3'lü kumları diğer motifin içinden geçirerek yapıyoruz.

Boncuklardan Salon takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pul işi salon takımı

pul işi salon takımı

tutkallı oda takımı pul işi nasıl yapılır pul işi salon takımı salon yapımı yazıları pul işinden salon takımı 1 adet şementabla=35ytl 1adet fiskos=30ytl 1 adet sehpa=10ytl 12 parça örtü=3ytl (tek parça) dir. ayrıca tam takım fiyatı=100ytldir.ulaşım masrafı müşteriye aittir, not: sipariş üzerine her türlü renk yapılır. örneğin;altın yaldız vb...
  2. ~~ boncuk işi salon takımları ~~

~~ boncuk işi salon takımları ~~

boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim. El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa...
  3. salon takımı almalımıyım

salon takımı almalımıyım

merhaba hanımlar nişanlı bir genç kızım yakında nişanlımla evlenecez inşallah ve şu günlerde eşya seçimine başladık. Ben salon takımı istiyorum ama nişanlım buna gerek olmadığını ayrı bir salon yapmamıza gerek olmadığını söylüyor ama ben şöyle şık klasik bir salon takımı hayal ediyorum. oda bana arada bir kullanacağımız bir salon için bir ton para vermeye gerek olmadığını ve başka...
  4. Boncuk işinden salon takımları

Boncuk işinden salon takımları

Boncuklu salon örtü takımları son yıllar da salonların gözdesi haline gelerek çok şık ve estetik bir görünüm sergiliyor. Çeyiz hazırlığı yapan genç kızlar tarafından da beğenilen boncuklu salon örtüleri, modele ve isteğe göre değişik sayıda parçalardan oluşuyor. Vitrin içine, konsol üzerine ve sehpaların üzerinin yanısıra yemek masasının üstünde de kullanılan boncuklu salon örtüleri ile...

Sayfayı Paylaş