gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklu ve pullu oya modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pullu oya örnekleri pullu oya modelleri pul örnekleri modelleri 2011 2011 2011 pullu ve boncuklu yazma,tülbent kenarı oyaları örneklerini çeyiz hazırlığı yapanlan ve hamarat hanımlarımız için paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] ne kadar değişik duruyor.. güzelmiş:) paylaşım için tşk ederim :)

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi gerçekten çok güzel teşekkür ederim paylaşım için :D

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    paylşım için tşkler ellerine sağlık

Boncuklu ve pullu oya modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu pullu oya modelleri

Boncuklu pullu oya modelleri

oya örnekleri pullu yazma modelleri pullu boncuklu oya örnekleri boncuklu 2011 Kullansanızda, kulanmasanız da, çeyiz sandıklarında olması gerekiyor, örf ve adetlerimiz için :) Şahsen ben, çoğunlukda bu oyaları hiç kullanan görmedim, hediyelik veiliyor ve hediye alanlarda nedense saklıyor :) Örf ve adetlerimizi bir nebzede olsa yerine getiriyoruz, buna da çok şükür diyor ve lafı daha fazla...
  2. Pullu ve Boncuklu Bileklik Yapılışı

Pullu ve Boncuklu Bileklik Yapılışı

bileklik yapımı, nasıl olur, gerekli malzemeler, nelerdir, boncuklu ve pullu , bileklik yapılışı burada bulabilirsiniz Melişlerim bu bileklik hoşuma giti biraz kafa yordum açıklaması baya aydınlatıcı isteyen herkes yapabilecek gibi. Buyrun; Gerekli Malzemeler: Misina, İnce uçlu bir tığ Makas, 2 adet kıstırma aparatı, 1 adet klips, 2 adet halka, Kahverengi ve mavi tonlarında pullar,...
  3. Pullu Boncuklu 2013 Model Oya Örnekleri

Pullu Boncuklu 2013 Model Oya Örnekleri

Bu konu; 2013 pullu boncuklu oya örnekleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle Anadolu'da evlenecek kızların çeyizleri günler öncesinden serilir, konu komşuya, eşe, dosta, akrabaya çeyizler gösterilir. Büyük şehirlerde bu kadar ayrıntılı seramoniler yapılmasa da çeyiz Türk kızlarının vazgeçilmezi ve kültürümüzün hoş bir geleneğidir. Çeyizlerde görücüye çıkan...
  4. Boncuklu Pullu Yazma Kenarı Modelleri

Boncuklu Pullu Yazma Kenarı Modelleri

Milli kültürümüz de yer alan yazmalar, çeyiz sandıklarının olduğu kadar açık yada kapalı bayanların da günlük hayatların da sıklıkla kullandıkları baş örtüsü modelidir. Yazma modellerinin kenarına uygulanan farklı el işi örneklerinden biri olan pullu ve boncuklu oya örnekleri bayanların da beğenisini kazanıyor. Zarif ve şık bir görüntüsü olan pullu boncuklu yazma kenarı oya örneklerinden...
  5. Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan yazmalar, milli kültürümüzün de bir parçası haline gelmiştir. Yazma modellerinin uç kısmına uygulanan farklı motifler yazmalara adeta can katmaktadır. Zarif bir motif olan oya modelleri yazma modellerin de sıklıkla tercih edilerek hem çeyiz sandıklarının hemde her bayanın çekmecesin de olması gereken modeller arasın da yer almaya devam ediyor. Pullu yazma...

Sayfayı Paylaş