gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

boncuktan kalp boncuktan kalp yapımı boncukla yapımı boncuk Arkadaşlar boncuktan kalp yapılışını sunuyorum size evinizin ve odalarınızın duvarlarına asabilirsiniz ve fikrimce nazar boncuğundanda yapabileceğiniz bu kalbi arabalarınıza takın veeeeee sevdiğinize kendi elinizle yapıp ona sunun sevginize nazar değmesin uğurunuz olsun:)

Gerekli malzemeler:
    Çeşitli boyda boncuklar, kurdele, çiçek teli, bobin.

Gerekli aletler:
    Karga burun, yan keski, yuvarlak uçlu pense, plastik uçlu pense, makas.

• Telinizden istediğiniz büyüklükte kalp için yeterli olacak teli yan keski yardımıyla kesin.

• Kestiğiniz teli plastik uçlu pense ile düzleştirin.

• Telin orta kısmından iki elinizle tutup, hafifçe baskı yaparak kalbin orta noktasını oluşturun.

• Bu bölüme kurdele takın.

• Boncukları tele geçirin. Kullanacağınız boncuklar aynı renk ve büyüklükte olabileceği gibi karışık renk ve büyüklükte boncuklar da kullanabilirsiniz.

• Kalbin iki ucuna kadar boncukları takarak gelin. Her iki uca yuvarlak uçlu pense kullanarak loop (göz) yapın.

• Her iki uçtaki lopu tek boncuğa geçirerek kalbin alt kısmını kapatın. Hazırladığınız kalbi cama ya da ışık alan bir bölgeye asarsanız boncukların ışıltısından gözlerinizi alamayacaksınız.

Yapın yapın takın arkadaşlar :D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    mislim bu kalpten boncuğu banamı yaptın sağol cicim:kiss: Canım pratik ve masrafsız bir uğraş çok beğendim emeğine sağlık yapıp siteye asacam nazar değmesin diye:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh canım benim bütün kalpten boncuklar senin olsun sana boncuktan değil pırlantadan kalpli kolye yakışır :kiss:

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel fikir :) Ben de denicem :) Boncuklar hazır bile ben de vardı :D
    Teşekkürler bu güzel fikir için :kiss:

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Yapıcam doğum gününde aşkıma hediye edicemm :zuha:

Boncuktan kalp yapın sevginize nazar değmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu

nazarboncuğu G] Bugün gerçek göz boncukları sadece Türkiye'de, İzmir'e bağlı Görece ve Kurudere köylerinde, bu işe gönül vermiş son bir kaç usta tarafından yapılmaktadır. Bu ustalar, evrensel bir inancın sihirli nesnelerini şaşırtıcı bir cam işleme tekniğiyle üretmektedirler Bu sanat, binlerce yıllık süreç içinde, çok az değişime uğramıştır. 3000 yıllık Antik Akdeniz Cam Sanatı tüm...
  2. Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

Nazar değmesin diye 9 nazar boncuğu yuttu

KAYSERİ?nin Bünyan İlçesi'nde nazar değmemesi için 9 nazar boncuğu yutan 18 yaşındaki Serkan Güngör hastanelik oldu. Bünyan ilçesi Süksün Beldesi'nde oturan işsiz Serkan Güngör, kendisine nazar değmemesi için 3 hafta önce 9 nazar boncuğu yuttu. Sindirim sisteminde rahatsızlık hisseden ve tuvalete çıkmakta zorlanan Serkan Güngör, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi?ne geldi. Hastane acil...
  3. Nazar Değmesin:)

Nazar Değmesin:)

focebook nazar değmesin mesajları nazar yazıları değmesin yazıları Mavi Jeans'in yeni bir uygulaması başlamış dün gördüm mağazada. Jean deneyene nazar boncuğu hediye ediyolar. bi de çalışanların bazılarını kot uzmanı olarak belirlemişler, oldukca kapris cekiyolar:)
  4. Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Sevgi yürekteki nazar boncuğu olmalı sevdalılara...

Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Sevgi en güzel sözcüklerle dökülüyor satırlara bugün... Adını bilmediğim garip bir duyguyla yükleniyor yüreğime mavimsi bir renkle, tıpkı Nazar boncuğu renginde seviyorum ben. Belkide aşkın rengi bu yüzden mavidir... Bu yüzden yücedir....
  5. Nazar Değmesin Boncukları

Nazar Değmesin Boncukları

Bu konu nazar boncuğu resimleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Bilim adamlarınında kabul ettiği nazar olayına sanırım inanmayanız yoktur. Her yaştan kişiyi olumsuz bir şekilde etkileyebilen ve negatif elektrik yayılması sonucu nazar değmesi sonrası zaman zaman hepimiz kötü zamanlar yaşamışızdır. Özellikle bebekler ve çocukların üstünden nazar boncuğu eksik edilmez. Çünkü bebeklerin en...

Sayfayı Paylaş