gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bora Duran Beni Öldürdün sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bora Duran Beni Öldürdün sözleri, Bora Duran Beni Öldürdün şarkı sözleri var mı? Arkadaşlar Bora Duranın beni öldürdün şarkısını dinlemenizi öneriyorum belki dinlediniz diyede Bora Duran Beni Öldürdün sözlerini istiyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bora Duran Beni Öldürdün sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bora Duran şarkı sözleri

Bora Duran şarkı sözleri

bora duman gül senin tenin şarkı sözü bora duran şarkıları duran aynalar şarkı sözü ın şarkıları bora duran, ayna, beni öldürdün, dalgın, duman duman, gül senin tenin, şarkı, sözleri, sözü ve dahası burada arkadaşlar Şarkıları dillere destan olan, başarılı şarkıcı Bora Duran'ın son albümünde ki şarkılarının sözlerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bora Duran -...
  2. Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri

Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri

Bora Duran Beni Öldürdün şarkı sözü Bora Duran Beni Öldürdün şarkısı sözleri son dönemlerin sevilen şarkıcı Bora Duran'ın seslendirdiği Beni Öldürdün şarkısıda tıpkı sanatçı gibi sevilen bir parçao ldu Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Bora Duran'ın seslendirdiği Beni Öldürdün şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2012 Bora Duran Beni Öldürdün şarkısının sözleri Sana...
  3. Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü

Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü

Bora Duran Beni Öldürdün Şarkı Sözü Selam millet sizden Bora Duranın Beni Öldürdün Şarkısının Sözlerini istiyorum
  4. Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri

bora duran beni öldürdün bora duran beni öldürdün şarkı sözleri bora duran beni öldürdün sözleri 2011 yazında radyolarda ve internette Gül Senin Tenin şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Bora Duran'ın Beni Öldürdün adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Sana kalbimi versem gözlerim olur musun dedim Aldığın her şeyle beni biraz daha bitirdin İçimden geçen ne varsa...
  5. Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut şarkı sözleri Bora Duran Umut şarkısı sözü Yetenekli müzisyenlerimizden Bora Duran'a ait Umut adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gözlerin bir umut Sözlerin bir umut Gel bu dünyayı unutup elimi tut Savaştık kazandık Derin yaralar aldık Büyüttük kendimizi Ama hep biraz çocuk kaldık Hayat öyle...

Sayfayı Paylaş