Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında nilya_ tarafından paylaşıldı.

1. nilya_

nilya_ New Member

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar
    8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???

2. nagish

nagish Kayıtsız Kullanıcılar

cnm ben bunu araştırdım boş gebelik bi düşük türü diyodu.

3. nagish

moralini bozmak istemem ama kesin kürtaj gerekir diyodu bi de böyle bi durumda :(

4. nilya_

nilya_ New Member

moralim fazlasıyla bozuk zaten :( ben de araştırıyorum gebelik sonlandırılmazsa kendiliğinden kanamayla düşük şeklinde sonlanır diyor bazı yerlerde. eski zamanlarda yaşanan düşüklerin yarısı da bu sebeptenmiş

5. nagish

ayyy cnmm bnmm yaa:((üzülme sakın bu durumdan bi kaç hafta sonra tekrar hamile kalma şansın varmış bu yüzden üzme kendini...bi de öyle düşünn diğer bebeğine sıkı sıkı sarılırsın sonra....

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...
  2. lütfen acil yardım hanımlar

[COLOR=#2A2A2A][FONT=Segoe UI]iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur...
  3. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  4. hamilemiym lütfen acil yardım

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler
  5. Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay [U]klomen[/U] ve [U]çatlatma[/U] iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. [U]Çatlatma iğnesini 17 kasımda[/U] vuruldum. Şu...

Sayfayı Paylaş