Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında nilya_ tarafından paylaşıldı.

1. nilya_

nilya_ Yeni Üye

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar 8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???

2. nagish

nagish Forum Okuru

cnm ben bunu araştırdım boş gebelik bi düşük türü diyodu.

3. nagish

nagish Forum Okuru

moralini bozmak istemem ama kesin kürtaj gerekir diyodu bi de böyle bi durumda :(

4. nilya_

nilya_ Yeni Üye

moralim fazlasıyla bozuk zaten :( ben de araştırıyorum gebelik sonlandırılmazsa kendiliğinden kanamayla düşük şeklinde sonlanır diyor bazı yerlerde. eski zamanlarda yaşanan düşüklerin yarısı da bu sebeptenmiş

5. nagish

nagish Forum Okuru

ayyy cnmm bnmm yaa:((üzülme sakın bu durumdan bi kaç hafta sonra tekrar hamile kalma şansın varmış bu yüzden üzme kendini...bi de öyle düşünn diğer bebeğine sıkı sıkı sarılırsın sonra....

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

geçmiş olsun canm :S nagishin dediği gibi bundan sonraki bebekine sarılırsın sıkı sıkı :)

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba.

çok geçmiş olsun arkadaşım.bende aynı şekilde boş gebelik geçirdim ve inanmayıp 11 hafta sonuna kadar bekledim.ama sonuş kürtaj.sen moralimi bozma inş kolay geçer.daha sağlıklı bebekler duasıyla.

8. nilya_

nilya_ Yeni Üye

doktor bekleyelim dedi ben de bekliyorum şimdi 9. hafta oldu :(bi ümit oluyo içinde bekleyince. acaba bekleyip de 9.-10. haftalarda bebeğini gören olmuş mudur??

9. ilham

ilham Forum Okuru

ilk ve son olur inşallah.

bende daha iki gün önce boş gebelik sebebiyle kürtaj oldum arkadaşlar. bi umut diye 9 hafta bekledim,örnekleri vardı belki canlanır dedim ama olmadı. bu arada beklerken aşırı kanama ve ağrıyla hastaneye giderken yolda bilincim kapandı.zehirlemeye başlamış o kese beni . çok acı çektim. o yüzden fazla da beklememenizi tavsiye ederim. çok zor bedensel acının hiç önemi yok benim ruhum acıyor. inşallah ilk ve de son olur.

10. zeyboş

zeyboş Yeni Üye

slmlar bende 2 hafta önce boş gebelik geçirdim 9 haftaya kadar bekledim değişen bişey olmadı hemde kanama başlamıştı kürtaj oldum sizleri çok iyi anlıyorum arkadaşlar çok üzüldüm ama ele geçen bişey yok maalesef:( benim yaşla alakalı dedi dr. yaşım 45 sizlerin yaşı kaç ? sevgilerr

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boş gebelik tekrarlamaz bir sonraki gebelik muhtemelen başarılı olacaktır.

12. sedenim

sedenim Aktif Üye

slm bende 9 ay önce boş gebelik geçirdim hiç korunmadım 9 ay oldu hala gebe kalamıyorum inşallah siz çabuk bebişlkerinize kavuşursunuz

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boş gebelik

slm bende boş gebelik yani mol gebelik geçirdim ramazan bayramında kürtaş oldum ama test yaptım bugün pozitif çıktı haftaya gidicem inşallah birdaha karşılaşmam böyle bişeyle rabbim kimseyede yaşatmasın yaşayanlarada çok geçmiş olsun umudunuzu yitirmeyin...:)

14. Berrin alıcı

Berrin alıcı Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar ben de 9 haftalık hamıleyim dr gittim kese var bebek yok dedı :( bos bebelıkmil ve bu hamılelği sonlandırmak gerekıyor dedı . Benım sorum dusukte kan uyuşmazlığı iğnesı yaptırN oldu mu arkadaşlar? Benım kan grubum Arh - eşimin ise Arh+ . Bu durumda ne yapılması gerektıgını bılen var mı Allah hepimizin yardımcısı olsun ıns

15. orbital zmk

orbital zmk Forum Okuru

Bende boş gebelik gecirdim. Kurtaj olmam gerektigini soyledi doktorlar ben olmadim. Evde şiddetli sanci ve kanamayla evde dusuk yaptim. Baska bi doktora gittim. Iyi yapmissn dedi. Ama Icerde parça kalmis bunlar gitmezse kurtaj lazm dedi. Eve git tekrar gel dedi. Ertesi gun kalan kalintilarda kanamayla gitmis rahim tertemiz olmustu. Tabi benim dusuk gebeligin 11. Haftasinda başladı

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  2. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  3. Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Kızlar şimdi yazıyorum lütfen sizdende yorum bekliyorum ben en son 15 mayısta adet oldum 24 günde bir adet oluyorum normalde hesaplayıcılara göre(internetteki) haziran 8 de olmam lazım ama olamdım su gibi akıntım var kasıklarımda batmlar oluyo belim ağrıyo miğdem bulanıyo baya acaba hamile olabilirmiyim çatlıcam meraktan biriniz bişi söleyin neolur:(
  4. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  5. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...
  6. lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  7. alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? lütfen kızlar çabuk olun

alo acil yardım merkezi nin numarası nedir? Kızlar acil numarayı yazın.
  8. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..
  9. hamilemiym lütfen acil yardım

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler
  10. Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. Çatlatma iğnesini 17 kasımda vuruldum. Şu anda da olası...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. boş kese kendiliğinden düşer mi

,
  2. bos gebelik kendiliginden düşer mi

,
  3. boş gebelik ne zaman düşer

,
  4. boş gebelik yaşayanlar,
  5. bos gebelik yasayan varmi,
  6. boş gebelik kesesi ne zaman düşer,
  7. bos gebelik nasil duser,