Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

nilya_

Yeni Üye
Üye
Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen
kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar
8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???

moralini bozmak istemem ama kesin kürtaj gerekir diyodu bi de böyle bi durumda :(

moralim fazlasıyla bozuk zaten :( ben de araştırıyorum gebelik sonlandırılmazsa kendiliğinden kanamayla düşük şeklinde sonlanır diyor bazı yerlerde. eski zamanlarda yaşanan düşüklerin yarısı da bu sebeptenmiş

ayyy cnmm bnmm yaa:((üzülme sakın bu durumdan bi kaç hafta sonra tekrar hamile kalma şansın varmış bu yüzden üzme kendini...bi de öyle düşünn diğer bebeğine sıkı sıkı sarılırsın sonra....

merhaba.

çok geçmiş olsun arkadaşım.bende aynı şekilde boş gebelik geçirdim ve inanmayıp 11 hafta sonuna kadar bekledim.ama sonuş kürtaj.sen moralimi bozma inş kolay geçer.daha sağlıklı bebekler duasıyla.

doktor bekleyelim dedi ben de bekliyorum şimdi 9. hafta oldu :(bi ümit oluyo içinde bekleyince. acaba bekleyip de 9.-10. haftalarda bebeğini gören olmuş mudur??

ilk ve son olur inşallah.

bende daha iki gün önce boş gebelik sebebiyle kürtaj oldum arkadaşlar. bi umut diye 9 hafta bekledim,örnekleri vardı belki canlanır dedim ama olmadı. bu arada beklerken aşırı kanama ve ağrıyla hastaneye giderken yolda bilincim kapandı.zehirlemeye başlamış o kese beni . çok acı çektim. o yüzden fazla da beklememenizi tavsiye ederim. çok zor bedensel acının hiç önemi yok benim ruhum acıyor. inşallah ilk ve de son olur.

slmlar bende 2 hafta önce boş gebelik geçirdim 9 haftaya kadar bekledim değişen bişey olmadı hemde kanama başlamıştı kürtaj oldum sizleri çok iyi anlıyorum arkadaşlar çok üzüldüm ama ele geçen bişey yok maalesef:( benim yaşla alakalı dedi dr. yaşım 45 sizlerin yaşı kaç ? sevgilerr

Geri