gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

boşanma oranı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

son yıllarda boşanma oranı %70 e kadar arttı sebeb sizce ne olabilir anketi başlatmak için ben bi sebeb söylemek istiyorum son yıllara bakarsanız kadınların çalışma oranı baya yükseldi çalışmak ekonomik özgürlüğünü getirdi ve kadınlar erkeğe bağlı kalmak istemedikleri ve çekemedikleri yerde boşanma yoluna gidiyolar SİZCE NEDEN?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: boşanma oranı
    evlenmediğim için bilemiyecem :D:Dama en önemli şart evlilikte kendinden yeri geldiğinde ödün vermendir alttan almakdır yeri geldiğinde ama;)bencillik ve içsel muhasebe olmıyacak olursa zaten o evliliğin ömrü çok kısa olur...

boşanma oranı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oralardan Gitme...!

Oralardan Gitme...!

Hangi yüzüm geceye dönse, sabahı veremez oldu koynuma, susmaktı en ağlamaklısı. Bir kaç sarhoş sokak lambasının altında, titrek bir nidayla, seni hıçkıralı çok oldu. Şimdi oralardasın, ufak bir tebessüm yoksunu bu günler ne kadar uzasa o kadar kısalırdın, bilirim… Susalı çok oldu, aklımın iplerini saldım oralara, bir ateşin kor olma hevesine aday çığlıkları, bir tutam nefesi çok gördü...
  2. Boşanma velayet

Boşanma velayet

boşanma,boşanma dilekçesi,boşanma davaları,boşanma davası,velayet,velayet davası Bu konular sadece başlık olarak isimlerini duyduğumuz an dahi tüylerimizi ürperten kavramlar.Sadece çocuklarimiz için değil muhakkak bu sorunla yüzleşmek zorunda kalan yetişkinler içinde öyle.Üstelik bu dönemde taraflar,yetişkin olduğunu dahi unutup çocuklasabiliyor.Gerek biz yetişkinler gerekse de çocuklarimiz...
  3. boşanma

boşanma

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır
  4. İlk 5 Yılda Boşanma Oranı Daha Fazla

İlk 5 Yılda Boşanma Oranı Daha Fazla

TÜİK verilerine göre; Ortalama hane halkı büyüklüğü 2014 yılında değişmeyerek 3,6 oldu. Ortalama hane halkı büyüklüğü illere göre incelendiğinde, 2014 yılında ortalama hane halkı büyüklüğünün en yüksek olduğu il, 7,3 kişi ile Şırnak oldu. Şırnak ilini 6,6 kişi ile Hakkari, 6,1 kişi ile Şanlıurfa ve Batman, 6,0 kişi ile Siirt illeri izledi. Ortalama hane halkı büyüklüğünün en düşük olduğu...

Sayfayı Paylaş