gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Boy uzatan ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boy uzatan ayakkabı boy uzatan ayakkabı modelleri boyu uzun gösteren boyu uzun gösteren ayakkabılar ayakkabılar Bu erkek ayakkabı boyunun kısalığından şikayetçi olan beyler için özel tasarlanmış ve boyu uzun gösteren modeller.Bana göre gerçekten ilginç gelen boy uzatan ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyorum [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Tocama söleyemdealsın :D ben tocamla hemen hemen aynı boydayım eger hafif topuklu giyersem uzun oluyorum o yuzdende genelde babet ve converse tarzı giyiniyorum.... :D

Boy uzatan ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3,5 ayda 10 cm boy uzatan yöntem

3,5 ayda 10 cm boy uzatan yöntem

boy uzatan besinler boyu uzatan besinler boyu ne uzatır balık yağı boy uzatırmı yiyecekler Dokuz Eylül Üniversitesinden 4 bilim adamı, insan boyunu uzaktan kumanda ve belirli bir ağırlık uygulayarak uzatmak için geliştirdikleri 2 proje için Avrupa Patent Ofisine başvurdu. İlk projede boy uzatmak isteyenler için kemik içerisine çakılan çiviler, uzaktan kumanda ile her gün 1 mm boy...
  2. çocuklarda boy uzatan yiyecekler

çocuklarda boy uzatan yiyecekler

çocuğumun boyunun uzaması için hangi besinleri yedirmeliyim ? Hangi besinlerde boy uzatmak için gereken besinler var arkadaşlar ?
  3. Bebeğin boyunu uzatan besinler

Bebeğin boyunu uzatan besinler

Bireylerin boy uzunluğu genellikle genetik geçişli ancak beslenme de boy konusunda önemli bir faktör. Besine kolay ulaşılabilmesi ve sağlıklı beslenmeye yönelim nedenleri ile her geçen jenerasyonun arasında boy farkının arttığını söyleyen Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Tutar, ailelerin sağlıklı beslenme konusunda çok daha bilinçli hareket etmeye çalışsalar da kimi zaman istenmeyen hatalar...
  4. Ne Zamana Kadar Boy Uzar Çocuklarda boy uzama süresi hakkında bilgiler

Ne Zamana Kadar Boy Uzar Çocuklarda boy uzama süresi hakkında bilgiler

Çocuklarda Ne Zamana Kadar Boy Uzar Boy Ne Zamana Kadar Uzar Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/alternatif-tip/216002-ender-saractan-boy-uzatma-kuru.html tarifi vermiştik. Bu kür ne kadar işe yarar ancak denemek lazım diyor ve çocuklarda boy ne zaman kadar uzar diyen arkadaşlarımızın sorusunu yanıtlamak...
  5. Çocuklarda boy uzatan besinler

Çocuklarda boy uzatan besinler

çocuğumun boyu kısa ne yapmalıyım,çocukların boyunun uzaması için ne yapmalı,çocuklarda boy uzatan gıdalar,çocuklarda boy uzaması hakkında bilgiler Süt Süt ve grubu olarak genel bir isim adında toplansa da, sütün diğer süt ürünlerinden - çocuğunuzun boyunun uzamasında - ayrı bir önemi var. Gün boyunca 2 su bardağı süt içilmesi boy uzamasını desteklemesinin yanı sıra çocuğunuzun kemik...

Sayfayı Paylaş