gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Böyle de Şaka Olur muymuş :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; komik linkler konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, izleyince böyle de şaka olur muymuş diyeceğiniz bir kamera şakasıyla karşınızdayız :D:D Hani şakamım kaka haline gelmiş hali bu olsa gerek diyorum. Çünkü asansörle yukarı çıkmak üzere olan insanların yanına tabut koyuyorlar ve asansörde ki kişi asansör yolculuğunu bire tabutla yapmak zorunda kalıyor. Buraya kadar sorun yok ta , ya bir de tabutun kapağı açılıp içinden ceset düşerse ne olur ? Ne olduğunu videomuzu izledikten sonra görüyorsunuz :puha:

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
Böyle de Şaka Olur muymuş :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklermekani.com'a Üye Olurken Forum Kurallarını Okudunuz mu? :D

Meleklermekani.com'a Üye Olurken Forum Kurallarını Okudunuz mu? :D

Melekler, mekanımıza üye olmadan önce/olurken forum kurallarını okudunuz mu? :D Adminsel bir merak sadece :D
  2. Bitkiden de heykel olur mu demeyin...

Bitkiden de heykel olur mu demeyin...

Bitkiden de heykel olur mu demeyin... İşte kocaman bahçelere kocaman heykel
  3. Böyle de Gelinlik Olur mu Yahu ?

Böyle de Gelinlik Olur mu Yahu ?

Bu Gelinlik Görenleri Şaşırttı Görenleri Şaşırtan Gelinlik Modeli Sevgili melekler, resmini görür görmez böyle de gelinlik olur mu diyeceğiniz bir gelinlik modeli göstermek istiyoruz sizlere. İngiltere'de aristokrat bir ailenin kızı olan 24 yaşındaki ünlü model Mary Charteris'in düğününde giydiği transparan ve hayli dekolteli gelinlik olay yarattı. İşte görenleri şaşırtan gelinlik modeli...
  4. Böyle Şarkı Olur mu Diyeceksiniz,Çok Komik!:D

Böyle Şarkı Olur mu Diyeceksiniz,Çok Komik!:D

komik videolar, komik şarkılar, 15 kişiye saldırdım Memleketim insanının işi gücü yok, enteresan şarkı sözü yazmaya, bu sözleri bestelemeye hatta piyasaya sürmeye bile cesaret edebiliyor. Vallahi ayakta alkışlıyorum :clapping: Hani komik adı altında bu şarkılar çıksa anlayacağım da gayet ciddiler :D:D Şarkıyı kim yazmış,okumuş bilmiyorum ama muzip bir vatandaş şarkıya çakma klip yapmışki...

Sayfayı Paylaş