gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

böyle olmasını istememiştim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

bunu neden yazıyorm bilmiyorm belki size çok saçma gelecek ama içimi dökmm gerek daha ben evlenmeden önce eşim yaklaşık 8 yıldır knigt online die bi oyuna başlamıştı halada oynuyodu oynamasa başında olmazsa bile bi karakteri olması gerekti. askerdeyken ble karakterleri vardı ve ordan bizi yönetirdi askerden geldi bu oyuna yüklü miktar yatırdı yine sürekli onun başında gece 2 saat uyur kalkardı yine oynardı hiçbi muhabbettimiz yoktu... sadece yemek getirr derdi çok bıkmıştım hergün kavga. Dün akşam pc başındayım.onun msni hep açık olur. msnindede hiç kız olmaz ben temizliyodum zaten kavga edicez die eklemezdi.bi anda -büşra oturumu açtı yazdı bende dedm alalala km bu sordum kmsn die cvp vermedi bidaha tekrarladım esra eklemiş dedi çok yakın arkadaşıymış bu kişi eşimin adını soyadını biliyo bide.benim esra die bi arkadaşım vardı evlenmeden önce eşime takılırdı bende o zannettim sonra resmi göstereymmi dedi göster dedm resmi aldım...:( sonra sizin orda oturuyo izmir karşıyaka dedi.yanlışlık olmuş gal,ba tanımıyorm bu kızı ayrıca biz istanbuldayız dedm bu arada eşimin oyunu açıktı o anda kapandı eşim aradı oyuna gir dedi girdim girmi defalarca denedmolmadı eşimi aradım koşa koşa geldi adam attığı resimle bizim pcyi kullanmış o virüsmüş boşuna debelenme eşinle konuştum bernden resim aldı bilgisayarada oyununada el koydum yazıyodu yaklaşık 5 bin tl gitti boş yerre hemen formatladım eşim hiç kızmadı ama bu suçluluk duygusunu atamıyorm içimden gözüme hep baktığında üzülüyorum giden gitsin boşver diyo ama biliyorm oda çok üzülüyo üstelik bi forumda bugün o karakteri oyuna çıkarmış o sahtekar napıcam bilmiyorm nasıl atlatıcam bunu giden paraya mı yoksa emeğine mi yanayım.tamm oyunu7 bıraksın istiyodm ama bu şekilde olmasın istiyodm...

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    saol cnm ama geçerse tabi çok pişmanım ya normalde okadar kıskanç deilim bi kere kıskançlık yaptım neye maal oldu uf

4. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok zor bi durum giden para olsu hiç önemli değil ya emeği atlatırsın inş canım büyük geçmiş olsun ne diyebileceğimi bilmiyorum

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Geçrektende çok kötü bir durum :S İstediğin birşey, hiç istemediğin bir şekilde olmuş :S Umarım telafisi olur bir şekilde...

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım iyi olmuş boşver bu online oyunlar çok tehlikelidir bağımlılık yapar kendimden biliyorum ben de evlenmeden önce oynardım ve bir sürü param gitti. 5 bin lira gitti diyosun ya o karakter gitmese eğer kimbilir daha kaç 5 bin lira giidecekti. Boşver her işte bir hayır vardır tatlım. Üzülme...

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    unutur beikide oyunu bırakır ama unutana kadar yüzüne nasıl bakıcam normalde pc başına oyun oynamak için otururdu bugün yapıcak bişe bulamayınca başını vuruyo ya klavyeye ama allah var bana tek söz etmedi bağırmadı bide bu suçluluk duygusunu atabilsem üzerimden atamamki ama suçluyummm

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmmmm zeynebimm ya üzülme ne olurr unutma her şerde bi hayır vardırr bence böylesi ikiniz için yuvanız için çook daha hayırlı olucakk hatta senin adına sevindim ben inşallh bundan sonrası çoook iyi olur sizin içinn seni çoooooook seviyorum ben :kiss:

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim kuzenide dolandırdılar.
    bence hiç üzülme o paranın zaten bir şekilde gitmesi gerekiyormus daha berbat bir şekildede harcanabilirdi :)
    ben hep öyle düşünürüm o yuzden takma ve emin ol ki eşin de akıllanır daha zor oynar bu olaydan sonra kolaymı o kadar paraya oyun oynamak :S

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hiç üzülme suçluluk duyma canım eşin için biraz üzücü olmuş ama evinin rızkını böle şeylere yatırması doğru bişey değil zaten .Oyundan vazgeçmiş en azından çokta iyi yapmışsın üzülme canım

12. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

saol cnm bende seeni çok seviyorm inş geçer başka bişe istemiyorm 3 gün oldu dün üzüntüden hasta oldum kötüydüm bi geçse bi geçse başka bişe istemem

13. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

hayatm bu kaçıncı bıraktım diyo o oyunu forum sitesine giriyo orda satılık karakterleri görüyo vazgeçiyo yine oynuyo ama bu koydu galiba oynamaz heralde yani eğer kendine acıyosa oynamaz diyorm

14. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

canım benim ben o oyunun gittiğine yanmıyorm benim yüzümden olduğuna üzülüyorm keşke kendisi çaldırsaydı yüzüne bakarken böyle acı çekmezdim illa gidecekti o para ama ben sebep olmasaydım keşke bana diyo zaten benim yüzümden olsaydı üzülürdüm ama sen yaptın sana feda olsun bazende sinirleniyo yüzüme vuruyo

15. bahtsızım

bahtsızım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok zor canım benm ya şimdi nasıl üzülüyosndur kıyamam zeynebim allah sabır versn sana

böyle olmasını istememiştim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben böyle bir yatak odam olmasını isterdim

ben böyle bir yatak odam olmasını isterdim

yatak odam yatakodam ben 10 yatakları ben 10 yatak benten yatakları
  2. Hakan Peker - İstememiştim

Hakan Peker - İstememiştim

Yere bakıp yürek yakışında Sessiz sakin duruşunda Yan gözlerle bakışında İstememiştim ben seni Yaklaşı verdin yanıma Elini attın boynuma Yıllardır tanıyor gibi Giri verdin koluma Kendini bilmez şey seni Bıraksana sen elimi Görmesin gözüm seni İstemiyorum ben seni Sende isteme beni

Sayfayı Paylaş