gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

boyle olurmus demek

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

boyle olurmus demek kı...askın sonu bu kadar acı verırmıs.ugrunda omrunu heba ettıgın sevdıgın gıderken bır bır kırarmıs umut oyuncaklarını...ama boyle degılmıs hıkayelerde masallarda ask. hatta oyle cok uzun zamanlar once degıl,anneannelerımız dedelrımız bıle farklı yasamıs askı.pekı bıze mı denk geldı bu ılettın en hoyrat yanı... boyle olurmus demek kı.. sıgındıgın butun hayaller zehırlı oktan beter olan tek bır kelımesıyle yıkılıverırmıs sevgılının...''bıttı...''bı kelıme bu kadar mı yakarmıs ınsanın canını ogrenırmıs ınsan..ask yılların bırıkımını bızden cıkarırmıs... boyle bıtermıs demek kı... yıllarca aylarca ılah gıbı taptıgı sevgılısı bır anda asagılık bı varlık olurmus olurmus gozunde sevgılının...''nasıl sevdım senı???meger ne kadar degersızmıssın.'' sılahının ardına saklanırmıs yarin.ask bıze m saklamıs en acımasız duygularını...
    evet boyle bıtermıs demek kı...askın sucu olmazmıs aslında...o bır pıyon olurmus sevgılının elınde.sevgılı en guzel en tatlı yonlerını kendıne saklar batırırmıs askın dıkenlerını...ask boyle bıtermıs ve sevgılı gıdermıs....umursamazmıs sevenın harap halını.yıktıklarını tekmeleyıp gıdermıs..ve boyle bıtermıs ask...

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: boyle olurmus demek
    emegine saglik güzelim...

boyle olurmus demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyle olmak istermisiniz.....

boyle olmak istermisiniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. boyle bir babayi kiniyorum

boyle bir babayi kiniyorum

arkadaslar ben avusturyada yasiyorum iki gunden beni gazeteler bu olaydan bahsediyo bir baba kizi bodruma hapsetmis ve kendi kizindan 7 cocugu olmus inanamiyorum boyle bir sey nasil oluyo bu arada sunuda belirtiyim kiz hic disariyla bagkantisi olmamis sadece bodrumda babasini goruyomus almaca anladigim kadariya annesi aklini kaybetip kiz kucukne kacmis
  3. Robert Boyle

Robert Boyle

(1627-1691) Modern kimyanın kurucuları olarak genellikle Priestley, Lavoisier ve Dalton bilinir; ama onları önceleyen ilk büyük adımı Boyle’un attığı gözden kaçmamalıdır. Boyle’un içine doğduğu dünya büyücülüğün, falcılığın, batıl inançların kol gezdiği bir dünyaydı. Bıraktığı dünya, olgusal deneye, ussal ve eleştirel düşünmeye, doğal güçleri anlama ve denetlemeye yönelen bir dünya olmuştu....
  4. Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus

Kizlar futbol oynarsa bunlar olurmus

Ben yazmadim, bizi neye cevirmisiler yaw:D ben cok oynarim valla tas cikaririm erkeklere:D Top kale çizgisine paralel bir şekilde, yuvarlanarak sağdan geliyor. Ceza alanında 1 kız var. Kaleye yarım metre var. Vursa gol olacak. Herkes bağırıyor: "Vur,vur,vuuuurrr!!" diye. Kızın cevabı: "E top durmuyor ki vurayım!" Bi ara bi takım topu ceza alanına kadar getirmeyi...

Sayfayı Paylaş