gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Broderi Narin’den kadife zerafeti

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Broderi Narin,yeni koleksiyonunda yer verdiği flok baskılarla, sıra dışı ve etkileyici bir efekt yaratıyor. Rengarenk organzalar ve tafta üzerine kadife görünümlü baskıların ön planda olduğu koleksiyon, yarattığı illüzyon ile kadifenin klasikleşen zarafetini modern zamanlara taşıyor. Broderi Narin, yeni koleksiyonunda sunduğu farklı seçenekler ile göz kamaştırıyor. Flok baskıyla pek çok farklı desenin yaratıldığı koleksiyonda, organza ve tafta üzerine yapılan baskılar, yumuşak ve parlak görünümleriyle, kadife hissi yaşatıyor.

Flok baskı ile oluşturulan sıra dışı efektler, evlerde hem klasik hem de modern mekanlar yaratabilme olanağı sunuyor.

Renk ve desen seçeneği açısından zengin flok baskılar, bölücü panel olarak kullanıldığında da mekana son derece modern bir görünüm katıyor. Koleksiyon, Broderi Narin’in İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında satışa sunuluyor.

Broderi Narin’den kadife zerafeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadife

Kadife

Kadife Kadife kumaşın pek çok çeşidi bulunuyor. Koton, ipek, yün ve keten kadifeler gibi… Motiflerine göre farklı biçimlere sahip olanları da var. Koltuk, duvar kaplaması ve perdelerde geniş bir kullanım alanına sahip.
  2. Dorenin zerafeti

Dorenin zerafeti

dore rengi dore renk dorenin oyunları doreye üyelik rengi abiyeler Sezonun moda rengi dore ve balon etekli kesimiyle tek başına bile şık bir elbise. Buğday tenli ve esmer kadınlarına çok yakışacağını söyleyebilirim. Yüksek Topuklu beyaz ayakkabı ve beyaz abiye çanta elbise ile müthiş bir uyum içinde. Aksesuar ise kıyafetin tam anlamıyla tamamlayıcı unsuru. Ben, her zaman şıklık detaylarda...
  3. Pitikarenin Zerafeti.

Pitikarenin Zerafeti.

Birbirinden güzel kıyafet kombinleri.. hoşunuza gideceğinden eminim melişler birde farkettim de hep pitikare modeller ön planda .. buyrun; bu benim stilim olmuş da o yelek yerine hoş bir başka yelek olabilirdi..
  4. Beyazın Zerafeti

Beyazın Zerafeti

beyaz gece elbisesi modelleri beyaz elbise, modelleri, yeni sezon, kıyafetler, abiye, gece elbisesi, günlükte kullanılacak elbise modellerini burada bulabilirsiniz Hanımlar beyazı sevmeyen var mıdır acaba.. Bence hem şklık hemde zerafetlik için gereken renklerin başında gelen bir renktir. Bende düşündüm sizler için öyle bir defile hazırlayım ki hem günlük, hem düğünlük :D hadi bakalım iyi...

Sayfayı Paylaş