gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bronşite eşek kulağı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

eşek sütü nasıl kullanılır Eşek kulağı nedir naısl bir bitkidir inanın bilmem.Ama artık biliyorum ve faydalarınıda biliyorum:)Eğer bronşit iseniz size önereceğim eşek kulağı bitkisidir.Buyrunuz meleklerim... [​IMG]

BRONŞİTE EŞEK KULAĞI
    İshali keser. Nefes darlığını giderir. Göğsü yumuşatır. Bronşitte faydalıdır. Öksürüğü keser. Ağız, dil ve boğaz iltihaplarını giderir.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaa bende gercek eşek kulağı sandım.çünkü öğrenci olduğum yerde kadının birinden duymuştum eşek sütü bronşite ii geliyor diye.heralde bu yüzden ole düşünüdüm.eşek sütü ve keçi sütü anne sütüne yakınmış.artık ne kadar doğrudur bilemem.zor hastalık.benim yeğenimdede var.bakımı zor..ne bitkiler var şu yeryüzünde.

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ay meçul öyle ihtiyacım vardıki böyle bir bilgiye nedesem az gelir kız hızır gibi yetiştin inanki oğluşum hem bronşit olmuş hemde sinüzit ay haman ben adamcağızı arayıp aldırıyorum çok sağol bi denmekte yarar var emeğine sağlık

Bronşite eşek kulağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşek arısı.

Eşek arısı.

Rüyada eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder. Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er-kek olarak tabir olunur. Kirmani'ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser. Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya-banci askerlerin gelecegine...
  2. Eşek.

Eşek.

Merkep görmek ve ona binmek baht açıklığı, yüksek dereceye, Kendine ait bir eşeğe bindiğini görmek hayır ve iyilik kapılarının açılmasına, Çok eşek görmek mal ve nimete, Eşekten inip ona tekrar binmek işlerin bir ara durmasına, Eşekten düşmek bir sıkıntıı yaşamaya, Eşeğin ölmesi işlerinin bozulmasına, Eşek eti az mala, onu yemek malından üzüntüye düşmeye, Merkep satınalmak hayra, Eşeğin bir...
  3. Eşek palanı

Eşek palanı

Rüyada görülen esek palani, asil olmayan bir kadina isarettir ki, kocasi yaninda o kadinin kiymeti olmaz ve onu hizmetçi mesabesinde görür. Erkegin, rüyasinda esek palanina bindigini görmesi, uzun müddet zulmettigi ve bu sayede de rahatça ve müreffeh yasadigi zulmünden tevbe etmesine isarettir
  4. Eşek Kulağı- Mayasılotu

Eşek Kulağı- Mayasılotu

Eşek Kulağı nedir Mayasılotu hakkında bilgi, Eşekkulağının özelliği Doğada ki şifalı bitkilerden mayasılotu (eşek kulağı) bitkisi, özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Eşek Kulağı (mayasılotu) : Sığırdiligillerden; çiçekleri beyaz ve menekşeye çalar renkte, yaprakları neşter şeklinde bir bitkidir. Mart-Temmuz ayları arasında toplanıp, kurutulur. Faydası :...

Sayfayı Paylaş