gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

broşların kapalı olması ve bronşit başlangıcı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

20 aylık bir oğlum var.uzun zamandır.sürekli burnu akıyordu.ara sıra öksürüğü vardı.son zamanlarda göğüste hırıltı başlamıştı.doktor broşların kapandığını daha geç kalsaydık bronşite çevireceğini söyledi.bu konuda ne yapabilirim?yardımcı olurmusunuz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

broşların kapalı olması ve bronşit başlangıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BRONŞİT: tanı ve tedavisi

BRONŞİT: tanı ve tedavisi

bronşit başlangıcı bronşit başlangıcı ve tedavisi bebeklerde tedavisi bebeklerde nasıl geçer BRONŞİT Nefes aldığımızda, hava; burundan soluk borusuna oradan da akciğerlere geçer. Soluk borusu, akciğerlere giden iki kola ayrılır. Bu kolların her birine bronş denir. Bu bronşların, çeşitli sebeplere bağlı olarak iltihaplanmasına bronşit denir. Bronşit, akut ve kronik olmak üzere ikiye ayrılır....
  2. broş ve yüzük yapımı

broş ve yüzük yapımı

kumaştan yüzük yapımı broş yapımı modelleri MALZEMELER DAMACANA KAPAĞI PET ŞİŞE KAPAĞI SLİKON TABANCASI SLİKON ELYAF KUMAŞ PARÇALARI STRAS TAŞ ENLİ LASTİK İĞNE İPLİK YAPILIŞI PET ŞİŞE VE DAMACANA KAPAĞI KUMAŞLA KAPLANIR. TERS KISMINDAKİ BOŞLUK ÖLÇÜSÜNDE ELYAF HAZIRLANIR. ELYAFIN ÜZERİ KUMAŞLA KAPLANIR. BOŞ OLAN KISIMA SLİKON TUTTURULUR. ÜZERİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE...
  3. Bronşiti ve Anfizemi Önleyin

Bronşiti ve Anfizemi Önleyin

Ya ben bu başlık altındaki,daha doğrusu sigarayla ilgili bi konuya asla girmezdim.Ama bu konuya elim gitti işte çünkü benimde broşitim var ve sigara kullanıyorum.Tedaviye başlarken doktor bu kapıdan çıkarken sigarayı alma eline astım olmak üzeresin demişti.Tedaviye devam etmedim zaten.Çok tıkanıyorum öksürüyorum daha birsürü sıkıntı... dönmemiştir inşallah astıma.Napim bu zıkkımıda...
  4. Çocuklarda Anjin ,Bronşit ve Farenjit

Çocuklarda Anjin ,Bronşit ve Farenjit

çocuklarda, bronşit, farenjit, anjin, tedavisi, belirtileri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çocuklarda ,solunum yolu rahatsızlıklarından en sık görülenleri bronşit,anjin ve farenjittir.Bu hastalıklarla ilgili bilgi sahibi olmak için VKV Amerikan Hastanesi Klinik Şefi Prof. Dr. Mehmet Ömür'ün bilgilerine başvuralım.. Anjin Çocukluğunda anjin olmamış...
  5. Kısırlıkta fallop tüplerine ait faktörler

Kısırlıkta fallop tüplerine ait faktörler

Çiftlerin düzenli birlikteliğe rağmen bir yıl için de çocuk sahibi olamaması akla hemen kısırlık bulgusunu getirir. Kısırlık gerek kadına , gerek erkeğe , gerekse nedensiz olabilmektedir. Kısırlık tedavisin de çift birlikte değerlendirilir , buna göre tedavi seçeneği uygulanır. Günümüzde kadına ait kısırlık % 50 , erkeğe bağlı kısırlık %40 civarındadır. Bunun yanısıra kısırlığı...

Sayfayı Paylaş