gebe
  1. senemm93

senemm93 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ?

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında senemm93 tarafından paylaşıldı.

Ben evli bi genç kızım.eşimle ilişkiye girmiştik eşim ters ilişki istedi bende kırılmasın diye mecbur yapmak zorunda kaldım.ama ilişkiden sonra bende hem anüsten hemde vajinadan akıntı gelmeye başladı.nerdeyse hergün duş alıyorum.akıntının rengi sarı ve yeşil geçenler kasıklarım ağrımaya başlamıştı o ağrılar başladıgında akıntılarım dahada çoğaldı bunun sebebi ne olabilir ?.hasteneye gittim testler yaptırdım.15 gün sonra test sonuçları açıklacak.y:( :(

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şimdi ben olayın dinsel boyutuna girmek bile istemiyorum. hayat senin hayatın istediğin gibi lişki yaşa ama şuna dikkat et tatlım eğer taha önceden böyle bir akıntın yoktu ise ve ilişkiden sonra bu akıntılar olmaya başladı ise kesinlikle mikrap kapmış olabilersin, hemede normal yolla birde ilişkiye girdi isen ters ilişki sonrası ahanda böyle akıntın makıntın bitmez vallah dikkat etmek lazım.

3. Dr. Enis Çabuk

Dr. Enis Çabuk Uzman Doktor

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi sadece vajinal bölgeden akıntı gelse vajinal enfeksiyondur denir ve tedavisi antibiyotik ve benzeri ilaçlarla rahatlıkla geçer. anal bölgeden de akıntı geldiğine gerçekten eminseniz durum biraz daha farklılaşır. çünkü anal bölgenin normal bakteri nüfusu sebebiyle enfeksiyon oluşması o kadar da kolay değil. fakat o bölgede oluşabilecek zedelenmeler açık olan yaralar ya da en çekineceğimiz durum "anal fistül" dediğimiz rahatsızlık varsa o durumda anal bölgeden de akıntı gelebilir. anüs ve vajina arasında bir fistül durumu varsa o zaman operasyon gerekebilir.
    15 gün sonra ne sonucuymuş bu anlamadım açıkçası çok uzun sürüyormuş. fakat bu kadar bekletebildiklerine göre sadece vajinal enfeksiyon düşünüyor olabilirler diyebilirim
    moralinizi bozmayın her türlü tedavisi mevcut..

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Slamlar enis bey daha önce size açlık şikayetim olduğundan bahsetmiştim ben dr a gittim ve bu şikayetler beni dahiliyeden gastrolojiye kadar götürdü.gast. dr bana Alerjik hepaptit başlangıcı olduğunu kimyasallardan uzak durmam gerektiğini söyledi ve vücudm karaciğerimi yabancı gibi görmeye başlamış biyopsi istemişti sonra vazgeçti 2 veya 3 ay beklemem gerektiğini söyledi ben bu aysonu gibi tekrar gitmeyi düşünüyorum.Merak ettiğim böyle bişeye ne sebep olur ve bu 2 aylık zaman diliminde bu hastalık ilerlermi ayrıca bizim ailede k.c hastalığı var saygılarımla

5. Dr. Enis Çabuk

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

6. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Ailedeki hastalık siroz ve ailede 4 kişide vardı babam amcam ve babamın dayıları bu durum genetik olailirmi

7. Dr. Enis Çabuk

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    genetik durumunun açıklaması karaciğerinin hassas olması olabilir. sende de siroz olacak demek değil bu

8. kelebek_k

kelebek_k Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben 2 aydır doğum kontrol hapı kullandım fakat ara kanamaya sebeb oldu. Doktorum 3 ay olabilir normaldir dedi. fakat ben rahatsız oldum ve ikinci kutu bittikten sonra kullanmamaya karar verdim. adet oldum bitti kullandığım dönemdeki kadar çok olmamasına rağmen lekelenmeler devam ediyor. Çok tedirgin oldum hapı bıraktıktan sonra normal mi bu durum? İlk ay olduğu için mi geliyor? iliniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kadin ne yapiyor yaa...

Bu Kadin ne yapiyor yaa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu ne yaaa

bu ne yaaa

sevişmek öpüşmek sanat vs. vs... ÖPÜŞMEK NE Kİ, DAHA ÖNCE SEVİŞTİM! “GÖLGESİZLER”DEKİ ROL ARKADAŞI HAKAN KARAHAN’IN “BEN KADINLARI ÜST DUDAKTAN ÖPERİM. AMA TAİES YÜZÜNÜ ÇEVİRİNCE ALT DUDAĞI GELDİ, DONUP KALDIM” AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN TAİES FARZAN, YAŞANANLARI ANLATTI. “Gölgesizler” filminin yıldızı Taies Farzan iddialı: Alt dudak üst dudak fark etmez Bu benim ilk öpüşmem değil...
  3. Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

apandisit belirtileri ağrısı nedenleri tedavisi hakkında bilgiler Arkadaşlar ramazandan bu yana bir miğde arğrısı, şişkinlik, karın ağrısı ölüyorum resmen. ilk başlar yediklerimle alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama pekde öyle değil. Karın ağrısına ne iyi gelir die baktım ama şuan oruçlu olduğum için yapacak bişeyim yokk . şuan çok fena bir karın ağrısı çekiyorum hatta üşüyorum donuyorum...

Sayfayı Paylaş